Niepokojące doniesienia zagranicznej prasy. Tuż po porodzie Meghan Markle musi zmierzyć się z paskudną i okrutną chorobą

Niepokojące doniesienia zagranicznej prasy. Tuż po porodzie Meghan Markle musi zmierzyć się z paskudną i okrutną chorobą Źródło: okładka gazety "Globe"

Meghan Markle w ostatnim czasie przeżywa poważny kryzys. Ponoć ciężko zachorowała zaraz po porodzie Archiego. Zagraniczna prasa martwi się o zdrowie księżnej, a fani czytając pierwszy raz niepokojące doniesienia byli w szoku.

Meghan Markle cierpi na poważną chorobę, a przynajmniej na to wskazują objawy, które towarzyszą w ostatnim czasie księżnej. Jej zdrowie znacznie pogorszyło się tuż po tym, jak 6 maja urodziła Archiego. Dziecko miało przynieść jej wiele szczęścia, ale wkrótce stało się zupełnie inaczej.

Meghan Markle jest poważnie chora. Co jej dolega?

Doniesienia z zagranicznej prasy są zatrważające. Według "Globe" Meghan Markle czuje się nie najlepiej. Jej stan zdrowia pogorszył się, gdy kilka tygodni temu urodziła Archiego. Po porodzie wyraźnie przytyła, na co zwrócili uwagę jej fani. W ostatnim czasie księżna rzadko pokazuje się publicznie, a jak sugeruje gazeta "Globe" - Meghan Markle sporo czasu spędza na zajadanie swoich smutków. Ponoć pochłania ogromne ilości pożywienia - głównie słodyczy, które mają ukoić jej lęki i pomóc poradzić sobie z przytłaczającym stresem. "Globe" twierdzi, że księzna znacznie obniżyła swoją aktywność i prawie nic, nawet jej ulubione zajęcia nie cieszą jej teraz tak mocno, jak wcześniej.

To brzmi jak depresja poporodowa - i taką chorobę też sugeruje wspomniana gazeta. Choroba ta dotyka tysiące kobiet w Polsce, ale także setki tysięcy europejek. Oprócz wspomnianych objawów podczas choroby pojawia się także bezsenność. Niestety, u Meghan oznaki bezsenności w ostatnim czasie łatwo zauważyć. Na najnowszych zdjęciach często widać jej lekko podkrążone oczy, co wcześniej nie było widoczne u księżnej Sussex, prezentującej się zawsze niemal idealnie przed kamerami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niektórzy obserwatorzy życia królewskiego nie zgadzają się jednak z tym, co mówi "Globe". Ich zdaniem Meghan nie pojawia się ostatnio zbyt często publicznie, bo skupia się na wychowywaniu Archiego, a jej podkrążone oczy to normalna cecha młodej mamy, która musi kilka razy w nocy wstawać i karmić niemowlę - kosztem swojego snu. Trzeba jednak przyznać, że to, o czym donosi gazeta, może być po części prawdą, co potwierdzają także anonimowe osoby z bliskiego otoczenia księżnej. Szczęście, że Markle otoczona jest wieloma pomocnikami, w tym także ma dostęp do terapeutów, z którymi może skonsultować towarzyszące jej uciążliwe objawy choroby. 

Fot. okładka gazety "Globe"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Jurorzy "The Voice Kids" zamarli, kiedy dziewczynka weszła na scenę. Chwilę później z oczu wszystkich popłynęły łzy
  4. Wszyscy przeoczyli jeden ważny szczegół na zdjęciach ze chrztu syna Meghan i Harry'ego. W brytyjskich mediach zawrzało
  5. Synowa Katarzyny Dowbor wywołała burzę. Przyznała, że karmi piersią 1,5 roczne dziecko, matki dostały szału
  6. Jesteśmy wstrząśnięci, zmarła kultowa polska wokalistka, jedna z symboli Warszawy. TVP: przegrała z chorobą

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News