To była ustawka? Brytyjskie media odkryły prawdę o chrzcie dziecka Meghan Markle

To była ustawka? Brytyjskie media odkryły prawdę o chrzcie dziecka Meghan Markle Źródło: instagram/sussexroyal/

Meghan Markle i książe Harry w pierwszych miesiącach bieżącego roku zostali po raz pierwszy rodzicami, a nie tak dawno ochrzcili swojego potomka. Ceremonia wzbudziła wielkie zaciekawienie nie tylko wśród Brytyjczyków. Nie trzeba było długo czekać, by pojawiły się pierwsze, niezbyt optymistyczne informacje w tej sprawie.

Meghan Markle wraz z mężem niezwykle dbają o prywatność nie tylko swoją, ale przede wszystkim swojego synka. Od dnia narodzin niewiele widzieliśmy fotografii z jego wizerunkiem, co zdecydowanie odbiega od królewskich tradycji. Ciąża oraz poród księżnej wywołały spore poruszenie wśród fanów, jednak wszystko wskazuje na to, że największe emocje wywołała ceremonia chrztu. Brytyjskie media sugerują, że wcale do niej nie doszło tak, jak cały świat myśli. 

Rygorystyczne zasady książęcej pary 

Od dnia, w którym mały Archie pojawił się na świecie, zasady, którymi dotychczas kierowała się amerykańska aktorka, stały się jeszcze bardziej rygorystyczne. Meghan Markle oraz książę Harry nie pokazali od razu twarzy dziecka, a imię podali dopiero kilka dni później. Każde z podobnych zachowań wywoływało ogromne poruszenie, jednak to dopiero chrzest wywołał największe emocje. 

Choć fotoreporterzy od zawsze towarzyszyli członkom rodziny królewskiej podczas tak ważnych wydarzeń, Meghan i Harry dali wyraźny zakaz paparazzim na fotografowanie czegokolwiek, co związane z chrztem. Małżonkowie sami opublikowali fotografie, które zostały wykonane tuż po mszy. Na pierwszy rzut oka zdjęcia wydają się dość zwyczajne, mimo to pojawiły się poważne spekulacje, które podważają teorię o chrzcie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Chrzest był zwykłą ustawką? Meghan Markle może mieć poważne kłopoty 

Już jakiś czas po ceremonii pojawiły się informacje, zgodnie z którymi do chrztu malucha miało wcale nie dojść. Jednym z potwierdzających tę faktów ma być to, że para nie chciała zdradzić nazwisk rodziców chrzestnych. Jakby tego było mało, głos zabrała przyrodnia siostra księżnej, Samantha Markle, która jednoznacznie stwierdziła, że wszystko zostało ustawione. Choć podejrzenia są naprawdę poważne, Pałac nie zdecydował się na publiczne oświadczenie w tej sprawie.

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

- Chodzenie do Kościoła mojej siostry, wiedząc, co zrobiła naszemu ojcu, ignorując każde święta, wesela, dwa ataki serca, narodziny i chrzciny, to jest brak szacunku. Wszystko, co związane z tym chrztem wygląda na sfałszowane i stworzone w Photoshopie. Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że zamieniła naszą całą rodzinę na rodzinę królewską. Powinna się wstydzi - stwierdza Samantha.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło! 
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  6. Właśnie ujawniono nadawcę przelewu na prawie milion złotych dla Tadeusza Rydzyka. W głowie się nie mieści

 Źródło: jastrzabpost 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News