Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu

Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu Źródło: screen youtube.com/BBC News

Meghan Markle ignorowana przez swojego męża? Szokujące nagranie ukazujące książęcą parę krąży po internecie. Widać na nim wszystko, jak na dłoni.

Meghan Markle jest jednym z głównych tematów w brytyjskiej kolorowej prasie. Zwłaszcza że księżna niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Mimo to w mediach cały czas można znaleźć informacje o kolejnych kryzysach małżeńskich członków rodziny królewskiej. Jeszcze nie tak dawno temu wszyscy mówili o problemach w związku Williama i Kate, ale teraz wiele osób wróży również rychły koniec małżeństwa Harry'ego i Meghan.

Cały szum, jaki w tym momencie zrobił się w Internecie, został wywołany przy pomocy zaledwie jednego nagrania, które zostało zrobione po kryjomu podczas meczu baseballowego, na który wspólnie wybrała się książęca para. Jednak autor filmu uchwycił pewien niepokojący szczegół.

Książę Harry znacząco ignoruje Meghan Markle

Media już wielokrotnie alarmowały nas o tym, że małżeństwo książęcej pary z Sussex wisi na włosku, jednak zazwyczaj było to wywołane domysłami oraz rzekomymi wyznaniami osób z ich bliskiego otoczenia. Tym razem źródłem całej afery jest nagranie, które zrobiono po kryjomu podczas meczu baseballowego.

Widzimy na nim Meghan i Harry'ego siedzących na trybunach. W pewnym momencie Meghan odwraca się do swojego męża i ewidentnie zaczyna coś do niego mówić. Jednak Harry nawet w najmniejszym stopniu nie zwraca na nią uwagi, ponieważ pochłonięty jest rozmową z inną osobą. Po chwili Meghan widząc, że jej słowa nie trafiły nawet do małżonka, odwraca się i markuje wszystko szerokim uśmiechem, jednak widać, że nie była to dla niej komfortowa sytuacja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie da się ukryć, że nagranie nie wygląda zbyt korzystnie dla małżonków, jednak trzeba mieć na uwadze, że na tego typu wydarzeniach często panuje okropny hałas wywołany dopingiem ze strony kibiców. W takich warunkach bardzo ciężko usłyszeć nawet kogoś, do kogo jesteśmy zwróceni twarzą, nie mówiąc już o osobie, do której zwróceni jesteśmy tyłem. Z tego też względu niewykluczone, że książę Harry zwyczajnie nie usłyszał swojej żony i zignorował ją absolutnie nieświadomie. Mimo wszystko bez wątpienia nie było to przyjemne dla samej księżnej.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
 2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
 3. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
 4. Na ciele martwej 14-latki znaleziono aż 50 różnych obrażeń. Makabrycznego morderstwa dokonali jej znajomi
 5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
 6. Wiadomo, dlaczego morderca 10-letniej Kristiny tak się nad nią pastwił. Wstrząsające słowa eksperta
 7. Kobieta przez 27 min była w śmierci klinicznej. Kiedy opowiedziała, co jest po drugiej stronie wszyscy osłupieli 
 8. Wiktoria Gąsiewska jest w ciąży? Sensacyjne zdjęcia gwiazdy Rodzinka.pl wywołały burzę
 9. Kobieta polizała lody. Teraz może trafić do więzienia nawet na 20 lat
   

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News