Oni są już pewni, że synek Meghan Markle będzie miał rodzeństwo. Dyskretna informacja obiega media

Oni są już pewni, że synek Meghan Markle będzie miał rodzeństwo. Dyskretna informacja obiega media Źródło: instagram/sussexroyal/

Meghan Markle po urodzeniu swojego pierwszego syna, Archiego, została wręcz zasypana pytaniami o to, czy planuje drugie dziecko. Choć książę Harry zaprzeczył, to niektórzy są wręcz pewni, że syn księcia będzie miał rodzeństwo. Brytyjskie media są już tego pewne.

Meghan Markle urodziła swojego pierwszego syna 6 maja bieżącego roku. Dumna mama wybrała się do Afryki wraz z nim i swoim mężem, księciem Harrym. Uważni fani rodziny królewskiej zaobserwowali coś niesamowitego. Pada wiele sugestii, że już wkrótce zostanie ogłoszona kolejna ciąża Meghan.

Meghan Markle już niedługo potwierdzi drugą ciążę?

Książęca para jeszcze 2 miesiące temu była pytana o kolejną ciążę - zdaniem wielu Archie powinien mieć rodzeństwo. W dosadny sposób wypowiedział się na ten temat książę Harry, dając prztyczka w nos swojemu bratu. Mąż Meghan wyznał, że planują jeszcze tylko jedno dziecko, a to wszystko z powodu dbania o środowisko i zapobiegania produkowaniu jeszcze większej ilości dwutlenku węgla. Wtedy media mówiły o konflikcie między braćmi - William ma bowiem trójkę dzieci.

Jednak słowa Harry'ego o kolejnym dziecku mogą mieć swoje pokrycie. Wścibscy, a zarazem wyjątkowo uważni fani podczas wizyty książęcej pary w Afryce dopatrzyli się czegoś niesamowitego. Meghan była pod ostrzałem mediów i kamer przez okres całej swojej pierwszej ciąży, dlatego niektórzy sympatycy "royalsów" zauważyli pewien wspólny element. Jak podkreślają brytyjskie media i internauci, w podróży Meghan znów zaczęła nosić luźne ubrania w okolicy talii i brzucha. Kiedy była w ciąży z Archiem, podobnie chciała zamaskować obecność dziecka.

Żona księcia Harry'ego częściej niż zwykle wykonuje kluczowy gest

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według niektórych Meghan Markle po prostu jeszcze źle się czuje ze swoją figurą po ciąży i chce ukryć mankamenty, póki nie wróci do formy. Jest jednak jeszcze coś i na ten temat wypowiedziała się ekspertka od mowy ciała. Chodzi o relacje z Harrym.

- To, jak Meghan go dotyka, i jak wiele uczucia jest w ich relacji - a przecież dawno już są po okresie miesiąca miodowego - wskazuje, że coś jest na rzeczy - tłumaczy Judi James.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Osobom śledzącym sylwetki tych dwóch osób w oczy rzuciło się coś jeszcze. Meghan Markle wykonuje coraz częściej charakterystyczny gest, który widuje się tylko u przyszłych matek. Chodzi o dotykanie brzucha - w ciąży z Archiem dotykała go i głaskała cały czas, nawet na oficjalnych wystąpieniach i prezentacjach. Takie instynktowne dotykanie tej części ciała może również wskazywać na to, że Archie będzie miał rodzeństwo, choć żadna informacja na ten temat wciąż nie została potwierdzona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sprawdzą, na co wydajesz 500 plus. Tysiące rodzin ODCIĘTYCH od pieniędzy
  2. Kaczyńskiemu puściły wszystkie hamulce. Jeszcze nikt w Polsce się na to nie odważył
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News