Hitowa reklama w Media Markt! Teraz wszyscy tłumnie ruszą po ten produkt

Hitowa reklama w Media Markt! Teraz wszyscy tłumnie ruszą po ten produkt Źródło: fot. wikipedia.org

Media Markt bez wątpienia wie jak dobrze wykorzystać aktualną sytuację w naszym kraju. Właśnie teraz ruszyła prawdziwa machina marketingowa, która promuje produkt, po który bez wątpienia ruszą tłumy.

Media Markt już niejednokrotnie zaskakiwał konsumentów naprawdę trafionymi promocjami. Często ich produkty, które dostępne były w naprawdę śmiesznie niskich cenach rozchodziły się momentalnie, a wiele osób wprost czatowało przed sklepami jeszcze przed otwarciem. Jednak teraz najlepszą reklamę zapewnił im o dziwo Roman Giertych.

Media Markt wyszło na tym najlepiej

Afera korupcyjna w KNF to jedno z najgłośniejszych wydarzeń w ostatnim czasie. Mówiły o niej dosłownie wszystkie polskie media i ciężko się dziwić, ponieważ jej rozmiar szokuje cały czas. Już teraz wiadomo, że pociągnęła ona za sobą Marka Chrzanowskiego, ale prawdziwym zwycięzcą nie okazał się wcale Leszek Czarnecki, który zarejestrował całą rozmowę. Wszystko dzięki wypowiedzi Romana Giertycha, który zaznaczył, że jedynym urządzeniem, które odporne było na "szumidło" okazał się dyktafon zakupiony właśnie w Media Markt. Przypomnijmy, że Czarnecki na swoje spotkanie udał się uzbrojony w dwa dyktafony i długopis z ukrytą kamerą. Ostatecznie okazało się, że to właśnie sprzęt zakupiony w jednym ze sklepów tej znanej sieci sprawdził się najlepiej. Media Markt nie mogło przepuścić takiej okazji i właśnie dlatego zewsząd jesteśmy atakowani przez reklamy, w których na pierwszy plan wysuwa się właśnie wyżej wymieniony dyktafon. Możemy go dostać już za jedyne 169 złotych, więc nie jest to jakaś wygórowana cena za sprzęt, który tak doskonale sprawdził się w niekorzystnych warunkach. Nie ulega wątpliwości, że przy takiej reklamie wiele osób zdecyduje się na zakup właśnie tego jednego dyktafonu. Ciężko się też temu dziwić, skoro przy jego pomocy na jaw wyszła największa afera za czasów rządu PiS. Bez wątpienia usłyszymy o niej jeszcze nie raz, co tylko dalej będzie napędzać marketing sieci sklepów Media Mark. Kierownictwu nie pozostaje w takim wypadku nic innego, jak kuć żelazo, póki gorące.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Żenada! Pawłowicz upokorzyła staruszka. Potraktowała go jak bezdomnego
  2. PiS odsuwa emerytów od leczenia. Każdy będzie mógł tylko raz w roku
  3. Śnieg już lada chwila. Znamy prognozę na nadchodzące dni
  4. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
  5. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
Następny artykuł