Jarosław Kret wyprowadzi się z Polski? Jest komentarz pogodynka

Jarosław Kret wyprowadzi się z Polski? Jest komentarz pogodynka Źródło: fot. fot.youtube.com/24 GODZINY online pl

Jarosław Kret znowu znalazł się na językach opinii publicznej. Po tym, jak prezenter pogody stracił pracę w NowaTV, znalazł się w krytycznej sytuacji. Nie dość, że został bezrobotny, to na dodatek jego była narzeczona, Beata Tadla, stanowczo odmówiła powrotu do związku z nim. Według doniesień medialnych mężczyzna jest zmęczony tym, co spotkało go w ojczyźnie i chce spróbować swoich sił za granicą. Jaka jest prawda?

Jarosław Kret nie może mówić o najłatwiejszym okresie w swoim życiu. Uwielbiany swego czasu prezenter TVP znajduje się w ciężkiej sytuacji spowodowanej swoim życiem prywatnym i zawodowym. Mężczyzna nie zdołał w ciągu ostatnich 12 miesięcy pogodzić się z Beatą Tadlą, a także został wyrzucony z nowej pracy. Według doniesień prasowych mężczyzna będzie szukał swojego szczęścia za granicami kraju. W rozmowie z tabloidem gwiazdor przyznał, że coś jest na rzeczy.

Jarosław Kret zostanie gwiazdą zachodniej telewizji?

O swojej obecnej sytuacji, dziennikarz opowiedział w rozmowie z Faktem. Okazuje się, że wiele stacji z zachodu Europy ma być zainteresowanych zatrudnieniem polskiego pogodynka. - Na wieść o moim bezrobociu kilku kolegów z zagranicy zaproponowało mi, bym się u nich zatrudnił. Znam angielski, francuski i niemiecki, więc to nie byłby problem. Szczególnie namawia mnie do tego znajoma pogodynka z Holandii - miał powiedzieć tajemniczo prowadzący.

Kim jest tajemnicza znajoma z Holandii?

Media, słysząc, że Kret znalazł się na orbicie zainteresowań prowadzącej z Holandii, zaczął być o nią wypytywany. Dziennikarz Faktu chciał ustalić, czy tajemnicza piękność z Niderlandów jest osobą, która mogłaby zapełnić lukę w sercu prezentera, po skończeniu relacji z Beatą Tadlą. Te plotki spotkały się jednak ze stanowczym zaprzeczeniem ze strony byłego pracownika TVP.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Powtarzam, to tylko bardzo dobra przyjaciółka - powiedział dziennikarz. Czy wyprowadzka za granicę i podjęcie nowych wyzwań zawodowych przez Jarosława Kreta sprawi, że jego podupadająca kariera nabierze nowego blasku? Nie da się ukryć, że mężczyzna nie radził sobie ostatnio dobrze w polskich mediach, a współpraca wraz z byłą partnerką w NowaTV mało co nie skończyła się skandalem. Mężczyzna wielokrotnie miał nie dawać spokoju Beacie Tadli, poprzez wysyłanie jej liścików miłosnych, a także zaczepianie w redakcji telewizji. Czy teraz los prezentera się odmieni? ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Nigdy byście się nie domyślili! Wiek Barbary Kurdej-Szatan to totalne zaskoczenie
  2. Szokujące wyznanie Czytelnika: "Ta jędza wrobiła mnie w DZIECKO! Nie zapłacę ani grosza"
  3. Co tam się wydarzyło?! Widzowie Polsatu wstrzymali oddech w czasie występu na żywo
  4. Szaleństwa kultowej gwiazdy Klanu odebrały nam mowę!
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News