Media i eksperci od mowy ciała powołują się na ten film: "Melania brzydzi się dotyku męża" (VIDEO)

Media i eksperci od mowy ciała powołują się na ten film: "Melania brzydzi się dotyku męża" (VIDEO) Źródło:

Nie jest tajemnicą, że największe amerykańskie media są bardzo nieprzychylnie nastawione w stosunku do prezydenta Donalda Trumpa. Obserwują również jego żonę i od jakiegoś czasu przekonują, iż Melania Trump jest bardzo nieszczęśliwa u boku swego męża. Obecnie powołują się na nowy film oraz opinie specjalistów od mowy ciała.

Amerykańskie media od dłuższego czasu spekulują na temat prywatnego koszmaru Melanii Trump, jakim ma być dla niej pozostawanie u boku męża, który ma ją zniewalać. Dla jednych to sensowne spekulacje, dla innych obrzydliwa medialna praktyka mająca na celu uderzenie w prezydenta. Zwolennicy Trumpa uważają, że media i specjaliści celowo śledzą każdy ruch Melanii, by tylko znaleźć filmy na potwierdzenie swoich tez.

Zaczęło się od filmu, na którym Melania Trump miała sztucznie uśmiechać się, a gdy tylko jej mąż się odwrócił, powrócił do grobowej miny wyrażającej głęboki smutek. Teraz amerykańskie filmy powołują się na kolejne nagranie.

Dziennikarze twierdzą, że Melania Trump wręcz brzydzi się dotyku swojego męża i ponownie powołują się na opinie specjalistów od mowy ciała, którzy przeanalizowali jej mimikę i ruch wywołany niespodziewanym uściskiem ze strony prezydenta USA.

W efekcie media oraz badacze mowy ciała dalej spekulują, że Melania Trump jest zamknięta w złotej klatce i nienawidzi swojego męża, będąc z nim jedynie dla pieniędzy. Nieustannie powołują się również na publiczne wystąpienia Baracka i Michelle Obamy, podczas których para prezydencka miała zachowywać się zupełnie inaczej niż obecny prezydent z małżonką.

Zwolennicy Donalda Trumpa nie wierzą w spekulacje mediów i opinie specjalistów od mowy ciała. Przekonują, że to element kampanii wymierzonej w obecnego prezydenta. Są zniesmaczeni tym, iż "media wykorzystują rodzinę miliardera z Nowego Jorku do politycznych ataków".

https://www.youtube.com/watch?v=WEzSCK7lOx8 https://youtu.be/OvyO7QS8xXQ
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News