Media dorwały córkę Małysza. Absurdalne zarzuty

Media dorwały córkę Małysza. Absurdalne zarzuty

Najsłynniejszy polski skoczek narciarski i jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii dyscypliny z pewnością nie narzeka na nudę po zakończeniu kariery. Zajmuje wysokie stanowisko w Polskim Związku Narciarskim, w którym opiekuje się dawnymi kolegami z reprezentacji. Korzysta z tego także córka Małysza, która po ostatniej publikacji swojej mamy w mediach społecznościowych spotkała się z ostrą krytyką internautów.

Adam Małysz był dla nas powodem do dumy każdej zimy między 1995 a 2011 rokiem. Dawny kombinator norweski po zajęciu się jedynie skokami zaszokował cały narciarski świat. Orzeł z Wisły został w ciągu 16 lat jednym z największych skoczków w historii i najbardziej cenionych osób w świecie wielkiego sportu. Po zrzuceniu nart i opuszczeniu rozbiegów Małysz zajął się rajdami samochodowymi. Pięciokrotnie startował w najbardziej prestiżowej imprezie, Rajdzie Dakar, podczas którego osiągał zadowalające wyniki. Małysz nigdy nie żył w blasku fleszy i nie wykazywał zainteresowania przysługującą mu sławą. Wiadomo to było już na początku jego kariery, kiedy niechętnie rozmawiał z dziennikarzami. Teraz zainteresowanie padło na jego córkę, która ma się czym pochwalić.

Córka Małysza jeździ luksusowym samochodem

Izabela Małysz, mama Karoliny Małysz udostępniła w serwisie Instagram fotografię, która szczególnie przykuła uwagę internautów. Przedstawia ona owczarka niemieckiego rodziny siedzącego obok auta, które należeć ma właśnie do 20-latki. - "Mój" Pele pilnuje samochodu Karli - napisała Izabela Małysz. Choć na pierwszy rzut oka tego nie widać, wiadomo już, jakim samochodem porusza się Karolina. Jest to produkowany między 2012 a 2016 rokiem Mini Paceman. Ten powiększony Mini Morris po liftingu kosztuje obecnie w granicach od 60 do 85 tysięcy złotych. Na młodą kobietę natychmiastowo wylała się fala hejtu. Komentujący sprawę zarzucają jej bycie rozpieszczoną, przy okazji formułując wiele innych absurdalnych zarzutów. Nie mogący znieść faktu, że Adam Małysz dba o swoją rodzinę i przez całe życie ciężko pracował, by zapewnić jej wszystko, co obecnie posiada, otwarcie atakują jego córkę. Na szczęście znaleźli się też obrońcy 20-latki. córka Małysza fot. Instagram.com/izamalysz Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat Gessler. Została wdową w młodym wieku
  2. Mieszkańcy Łomży zlinczowali posłankę PiS. „Już się nie podniesie”
  3. Wielkie piersi niemal rozerwały bikini Oli Ciupy. Ale Fani zauważyli wstydliwy szczegół
źródło: radiozet.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News