Przed śmiercią ukrywał 2 tajemnicze wiadomości. Jedną do żony, drugą do córki

Przed śmiercią ukrywał 2 tajemnicze wiadomości. Jedną do żony, drugą do córki Źródło: Unsplash/NeONBRAND

Mężczyzna był dzielnym żołnierzem i często brał udział w trudnych misjach wojennych, które często miały przerażający przebieg. W jednej z nich niestety zginął. Pewnego dnia jego żona i córka znalazły list, który napisał do nich przed odejściem. Jego treść wzrusza do łez.

Mężczyzna napisał do swoich córek list, w którym podzielił się z nimi tym, co zawsze leżało mu na sercu. Listy te poukrywał w zakamarkach swojego mieszkania, tak, aby zostały znalezione dopiero wtedy, gdyby nie uda mu się kiedyś wrócić do domu.

Niestety zmarł podczas misji w Afganistanie, czym zupełnie zasmucił swoją rodzinę. Żona mężczyzny, po jego pogrzebie, postanowiła uporządkować jego rzeczy. Przez przypadek natknęła się na listy z niezwykle emocjonującą treścią. Zaadresowane były do żony, a także do córki. Kobiety, zapoznając się z jego treścią, wprost zalały się łzami.

Mężczyzna zmarł podczas misji w Afganistanie. Zostawił córce i żonie dwa listy

W 2010 roku Todd Weaver zmarł w Afganistanie, podczas niezwykle trudnej misji. Naraził swoje życie, aby uratować swojego towarzysza. Towarzysz Todda przeżył, ale on sam niestety zmarł.

Wieść o śmierci męża pogrążyła Emmę w rozpaczy. Była zmuszona pochować męża i nieco stłumić swoje emocje, aby być wsparciem dla swojej córki. Po pogrzebie Emma uporządkowała rzeczy męża, aby w ten sposób, jakby za pomocą swego rodzaju rytuału, zakończyć żałobę i rozpocząć nowe życie.

Podczas porządków znalazła w rzeczach swojego męża dwa listy. Jeden zaadresowany do niej, a drugi do jej córki Kinley. Ich treść jest wprost wzruszająca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - (...) Jesteś dla mnie najważniejsza! Nie mogłem marzyć o piękniejszej, bardziej opiekuńczej i kochającej żonie. Nasze wspólne wspomnienia były najlepszymi w moim życiu. Miałem życie, o którym większość może tylko pomarzyć. Ożeniłem się z idealną kobietą, która dała mi wspaniałe dziecko (...) - wyznał w liście Todd.

To jednak nie jedyne, co chciał przekazać swoim bliskim. 

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

 - (...) Wyjechałem do Afganistanu, gdy miałaś zaledwie 9 miesięcy. Zostawienie Ciebie i mamy to najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć w życiu. Kiley, jesteś moim darem od Boga! Najlepszym dniem w moim życiu był dzień Twoich narodzin. Za każdym razem, gdy Ciebie widziałem, moje serce radowało się (...) - czytamy w liście do Kinley, która napisał Todd (opublikowano przez serwis "Planeta Polska").

To wszystko pomogło kobietom nieco uporać się ze śmiercią Todda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Wielka zmiana w dokumentach prawa jazdy. Jeszcze w tym roku
  3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

Źródło: Planeta Polska

Następny artykuł