Będzie skandal na meczu Polska-Irlandia? Nasi piłkarze są załamani

Będzie skandal na meczu Polska-Irlandia? Nasi piłkarze są załamani Źródło: youtube.com

Mecz Polska-Irlandia to kolejny sprawdzian dla naszej reprezentacji narodowej to nieudanych Mistrzostwach Świata w Rosji. Polscy piłkarze dobrze rozpoczęli sezon w piłce klubowej, ale kibice nadal mają w pamięci blamaż naszych zawodników na turnieju za wschodnią granicą. Najbliższe spotkanie może pokazać, że fani mają już dosyć kolejnych niepowodzeń. 

Mecz Polska-Irlandia to pierwsze spotkanie towarzyskie naszej reprezentacji po przerwie wakacyjnej. Kadra zaliczyła wcześniej spotkanie z Włochami w ramach Ligi Narodów UEFA, które było równocześnie debiutem Jerzego Brzęczka jako selekcjonera reprezentacji. Zarówno wynik, jak i gra reprezentacji w meczu z Włochami pozostawiały wiele do życzenia. Wydaje się, że dla kibiców była to niewystarczająca demonstracja siły i powoli zaczynają irytować się poczynaniami kadry.

Mecz Polska-Irlandia: skandal frekwencyjny?

Dzisiaj o godzinie 20:45 na stadionie we Wrocławiu rozpocznie się mecz Polska-Irlandia. Będzie to ostatni sprawdzian piłkarzy trenera Brzęczka przed październikowym spotkaniem z Portugalią w Lidze Narodów. Pojedynek z Irlandią może jednak odbyć się w dosyć szemranej atmosferze. Kibice wydają się cały czas rozpamiętywać katastrofalną grę reprezentacji na mundialu w Rosji. Wskazuje na to przede wszystkim liczba biletów sprzedanych na nadchodzące spotkanie. Póki co, mecz Polska-Irlandia cieszy się relatywnie małym zainteresowaniem. Według PZPN na spotkanie sprzedano zaledwie ok. 25 tysięcy biletów, przy czym pojemność stadionu we Wrocławiu wynosi dwa razy tyle. Oznacza to, że stadion, na którym na co dzień swoje mecze rozgrywa ekipa Śląska Wrocław, będzie w połowie pusty. Reprezentacja nie miała w ostatnim czasie tak dużego problemu w kwestii frekwencji. Po raz ostatni tak mało biletów na mecz kadry narodowej sprzedano w 2013 roku. Wtedy Polska mierzyła się w meczu sparingowym z mało wymagającym partnerem, jakim był Liechtenstein.

Ile trzeba zapłacić za mecz reprezentacji Polski?

Ceny biletów na najbliższe spotkanie nie należą do najmniejszych. Za najtańszą wejściówkę trzeba zapłacić 70 złotych. W tej kwocie można zasiąść na miejscach tuż za bramkami oraz na dolnych łukach. 120 złotych kosztują natomiast miejsca wzdłuż boiska. Bilety były dostępne wyłącznie w sprzedaży internetowej. W kasach stadionu będą można dostać jej wyłącznie tuż przed samym meczem.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Rodzice zażądali, by w sali ich chorego dziecka nie było obcokrajowców
  2. Głodują w proteście już 8 dni! Wszystkie media milczą
  3. Jurorzy Top Model go odrzucili, teraz mogą płakać. Burza w internecie
Następny artykuł