Wstyd. Polscy kibice wszczęli awanturę przed meczem z Macedonią, policja dała im popalić

Wstyd. Polscy kibice wszczęli awanturę przed meczem z Macedonią, policja dała im popalić Źródło: Facebook/Klan Macedonia Television

Mecz Polski i Macedonii to wielkie wydarzenie dla każdego fana sportu. Okazało się, że dla niektórych kibiców to doskonała okazja do wszczęcia bójki. Zachowanie mężczyzn było tak agresywne, ze na niezbędna okazała się interwencja policji. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu.

Mecz zazwyczaj jest wyjątkowym świętem dla każdego fana piłki nożnej. To okazja, aby zobaczyć ulubioną drużynę w akcji, a do tego spotkanie z osobami, które podzielają pasję do sportu. Zdarza się jednak, że część osób wykorzystuje wyjątkowy moment do rozpoczęcia awantury i bijatyki. Tak stało się i tym razem, gdy Polacy dali się ponieść emocjom w jednej z restauracji.

Mecz stał się pretekstem do bójki. Kibice z polski rozpoczęli awanturę

Mecz Polski z Macedonią z okazji Euro 2020 zbliża się wielkimi krokami. Wielbiciele Reprezentacji wyczekują tego momentu z wypiekami na twarzy, a wiele z nich zdecydowało się zobaczyć wydarzenie na żywo. Ten ma się odbyć w Skopje, nic więc dziwnego, że można tam spotkać wielu fanów piłki nożnej, w tym także rodaków. Jak się okazuje, ci nie zawsze potrafią zachować ducha sportu i skupić się jedynie na dopingowaniu swojej drużyny.

W jednej z restauracji w miejscowości meczu doszło do brutalnej awantury sprowokowanej przez Polaków. Mężczyźni zaczęli się zachowywać bardzo agresywnie, niepokojąc resztę gości lokalu. Zachowanie kibiców było na tyle niebezpieczne, że nie obyło się bez interwencji specjalnego oddziału policji, która musiała siłą powstrzymać uczestników zdarzenia od dalszych ataków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystko zarejestrował świadek zdarzenia. Na nagraniu widać, że służby musiały powalić niektórych fanów sportu na ziemię, innych zaś trzeba była mocno trzymać, aby powstrzymać ich przed ucieczką. Cała sprawa nabrała dużego rozgłosu, a o incydencie rozpisywała się nawet macedońska prasa.

Policja zatrzymała uczestników zdarzenia

Zanim sytuacja stała się bardzo groźna, udało się zatrzymać kilka osób zachowujących się w agresywny sposób. Lokalna prasa donosi o czterech osobach, które dostały się w ręce sprawiedliwości Mimo sprawnej akcji mundurowych, kilku napastnikom udało się uciec. Zapewne będą poszukiwani przez tamtejsze władze.

 

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Uczestniczka "Mam talent" nie żyje. Została znaleziona przez przechodniów w rzece
  4. Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska na swoim ślubie? Zbieramy szczęki z podłogi
  5. Koszmar córki Beaty Tyszkiewicz. Nie miała pojęcia, co jej ojciec zrobił 10 miesięcy przed śmiercią
  6. Zdjęcie Kasi Cichopek z ptakiem między nogami w sieci. Fani nie spodziewali się tego po aktorce

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu