Poszła do McDonalda. Rzecz która pełzała w jej burgerze była tak obrzydliwa, że do teraz ma koszmary

Poszła do McDonalda. Rzecz która pełzała w jej burgerze była tak obrzydliwa, że do teraz ma koszmary Źródło: Unsplash/ Sam Moqadam

McDonald kusi swoim menu wszystkich, choć nie można niestety nazwać go zdrowym. Trudno pokonać pokusę i nie sięgnąć po pysznego burgera - dieta może poczekać. W błyskawicznym wyeliminowaniu fast foodów z jadłospisu może pomóc jednak przygoda, jaka przydarzyła się pewnej kobiecie.

McDonald raz na jakiś czas nie zaszkodzi. Gorzej, gdy te okazjonalne przekąski zdarzają się zbyt często, a usprawiedliwieniem jest brak czasu na porządny posiłek. Disha Vasyani z Londynu też nieraz odwiedzała restaurację spod znaku złotych łuków i ze smakiem zjadała swoje ulubione kanapki. Aż do czasu, gdy znalazła w burgerze pewną niespodziankę.

McDonald z niespodzianką. Tak można wyleczyć się z fast foodów

Zmęczona dniem Disha uznała, że zasługuje na nagrodę w postaci fast fooda. Udała się do jednego z lokali i zamówiła ulubionego burgera. Nie mogła się już doczekać długo wyczekiwanego posiłku. Wreszcie dostała zamówienie, zasiadła do obiadu, otworzyła pudełko z kanapką i mina kompletnie jej zrzedła, a apetyt momentalnie zniknął. 

W pudełku pełzał zielony robak słusznych rozmiarów. Na pewno nie był zamówionym w ramach personalizacji kanapki dodatkiem. Obecność niepożądanego intruza wymusiła u Dishy interwencję u obsługi restauracji, a tu spotkało ją kolejne zdziwienie. 

Reakcja obsługi - drugie niemiłe zaskoczenie

Disha relacjonowała, że pracownik restauracji był dla niej niemiły. W ogóle nie zainteresował się szokującym odkryciem. Jego zachowanie sugerowało, że nie jest to pierwszy taki przypadek w tym miejscu. 

Zwróciła się do innego pracownika, który wykazał większą empatię i zaoferował zamianę posiłku. Disha nie miała jednak ochoty na jedzenie w tym lokalu. Nic dziwnego - nie otrząsnęła się jeszcze po znalezieniu robaka, a zaufanie do tej restauracji momentalnie spadło do zera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta jest zawiedziona podwójnie. Po pierwsze faktem, że dostała burgera z robakiem. Po drugie - reakcją personelu. Opisała swoją niesympatyczną przygodę w mediach społecznościowych. Przedstawiciele McDonald's wystosowali w tej sprawie oświadczenie:

- Bezpieczeństwo naszej żywności jest dla nas najważniejsze. Kładziemy duży nacisk na kontrolę jakości i przykro nam, że przy tej okazji nie udało nam się tego dotrzymać. Gdy zwrócono na to uwagę kierownikowi restauracji, przeprosił klientkę i zaoferował zastępczy posiłek. Zostało to przez nią odrzucone. W zamian za to klientka otrzymała pełny zwrot pieniędzy - brzmiał komunikat.

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Jedno jest pewne - obrzydliwe znalezisko w ulubionym burgerze z pewnością może spowodować wstręt do tego typu jedzenia. Disha Vasyani na pewno już wykreśliła ze swojej diety fast foody.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

Źródło: Popularne

Następny artykuł