Na to czekała cała Polska! mBank wreszcie pokazał, Kaczyński będzie wściekły
Bartłomiej Chudy - 19 Grudnia 2018

Na to czekała cała Polska! mBank wreszcie pokazał, Kaczyński będzie wściekły

mBank przygotował swoim klientom nie lada gratkę. Komercyjny bank już po raz kolejny wesprze wielkie wydarzenie, które w swej skali stało się ogólnopolskim fenomenem. Nie jest ono mile widziane przez partię Jarosława Kaczyńskiego.

mBank podjął się współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Akcja charytatywna, której celem jest przekazywania datków m.in. na poprawę infrastruktury szpitalnej, odbędzie się w styczniu tego roku już po raz 27.

Wyjątkowa okazja. mBank proponuje wyjątkowe karty płatnicze z okazji finału WOŚP

Na wymiar tego święta, kończącego się światełkiem do nieba, składa się wiele czynników. O jakości WOŚP świadczą nie tylko wolontariusze z serduszkami i puszkami, czy transmisje wielkiego finału. To także sprawa marketingu i współpracy z bankiem - W ramach współpracy liczyliśmy pieniądze i obsługiwaliśmy sztaby WOŚP. Wyposażyliśmy wolontariuszy w terminale i otworzyliśmy swoje placówki w całej Polsce. Wydaliśmy także specjalne karty z wizerunkiem zaprojektowanym przez Jurka Owsiaka - mówił przy ubiegłorocznej edycji WOŚP Cezary Stypułkowski, prezes mBanku. Już za miesiąc szykuje się kontynuacja współpracy Jurka Owsiaka i mBank, który już przygotował wizualizację nowych kart bankomatowych, które wyda na okoliczność kolejnej edycji Orkiestry.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Informacje o karcie są już dostępne, również na stronie banku. Blankiety będą wydawane bezpłatnie, stąd zwolennicy "okolicznościówek" muszą się spieszyć. Bank zaznacza, że nie zapłacimy za korzystanie z niej ani złotówki jeśli wykonamy co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Jeśli tego warunku nie spełnimy bank potrąci nam prowizję w kwocie 4 zł.

Jak uzyskać limitowaną wersję karty?

Jak będzie wyglądała okolicznościowa karta bankomatowa z okazji 27 finału WOŚP? Tym razem bank poszedł w wielokolorowe zabawki dla dzieci na granatowym tle. Całość wieńczy biały napis przypominający o finale Orkiestry w styczniu 2019 roku. Na stronie Cashless.pl czytamy ponadto jak zamówimy limitowaną kartę mBank. Kupimy ją przez serwis internetowy, ale będzie można zgłosić się po nią do contact center banku. Warto spieszyć się z inicjatywą. Dostępnych będzie tylko 15 tys. kart dedykowanych kolejnemu finałowi WOŚP. Sama WOŚP i prywatne poglądy jej organizatora są krytykowane przez dzisiejszych przedstawicieli rządu. Transmisji finału imprezy nie pokazuje TVP, co czyniła przez blisko ćwierćwiecze.Obrazy Pikio screen Cashless.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Sylwester będzie bez fajerwerków, a WOŚP? Jest komentarz fundacji. AKTUALIZACJA
  2. Bank Pekao dołącza do bojkotu WOŚP. W głowie się nie mieści, klienci w szoku
  3. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  4. W weekend nie będą działać karty płatnicze i bankomaty! Klienci wielkich banków wściekli
  5. Fala hejtu na mBank. I nic dziwnego! Absurdalne opłaty
Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. Tych memów o niej nie zapomnimyCzytaj dalej
źródła mbank.pl, cashless.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News