Tak kończy się wysyłanie męża na zakupy! To zdjęcie to hit sieci

Tak kończy się wysyłanie męża na zakupy! To zdjęcie to hit sieci Źródło: flickr man on shopping

Mąż na zakupach - wiele kobiety stwierdzi, ze to przecież nie może się udać. Z reguły mężczyźni unikają sklepów jak diabeł święconej wody! Do sieci trafiło zdjęcie, które momentalnie stało się hitem internetu! To, co kupił ten mężczyzna Was zszokuje.

Mąż chciał okazać się wspaniałym partnerem i pomóc żonie w obowiązkach domowych. Małżonka poprosiła go, aby poszedł na zakupy. Kobieta od razu przeczuwała, że to może skończyć się fiaskiem, jednak zaryzykowała.

- Ile wody kupić dla młodego?- zadzwonił mężczyzna do kobiety z zapytaniem, będąc już w sklepie. - A weź z 12 - odpowiedziała mu żona. To, co przyniósł mąż, przerosło jej najśmielsze oczekiwanie.

Mąż na zakupach - jak się kończy ta historia

Jak widać na zdjęciu dodanym przez autorkę historii, na podłodze, stoi dwanaście zgrzewek, a nie butelek - o których myślała kobieta. Na jej post odpowiedziało mnóstwo kobiet, które pochwaliły się dokonaniami swoich mężczyzn. Jak się okazuje, najprostsze prośby, które żony uważają za oczywiste, czasami są przez mężczyzn odbierane zupełnie inaczej. Internautki w komentarzach pod zdjęciem podzieliły się najciekawszymi historiami, jakie zdarzyły się im z ich partnerami. - Napisałam mojemu na kartce : "dwie ćwiartki", nie dopisałam kurczaków - domyślcie się co otrzymałam od partnera - napisała jedna z kobiety pod zdjęciem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Moja mama, kiedyś powiedziała tacie aby kupił 3 cytryny, a przyszedł z 3 kilogramami cebuli, niech mi ktoś wyjaśni - pisze kolejna. - Mówię do męża kup mi avocado, wraca z mango. Pytam why mango?  Mąż: leżało pod karteczką z napisem avocado - narzeka kolejna pani.   Kolejna historia jest iście kosmiczna: - Poprosiłam męża żeby mi kupił płatki kosmetyczne. Wrócił z całą reklamówką najróżniejszych płatków śniadaniowych, bo nigdzie nie było kosmicznych – komentuje następna z internautek.

Prawda o mężczyznach na zakupach?

  W internecie roi się od komicznych zdjęć mężczyzn, oczekujących przed witryną sklepową w centrach handlowych. Mężczyźni przedstawieni na zdjęciach, śpią, czytają gazetę, oglądają filmy na telefonie i czekają... czekają... koniecznie trzymając w rękach reklamówkę z sieciówki - jest to oznaka, że facet już był w danym sklepie, wie, że to labirynt zła i się poddał. Najczęściej wygląda to tak: - Kochanie ty rób zakupy, kupuj co ci się najbardziej podoba, ja tutaj poczekam. I tak mija pierwsze pół godziny, godzina, druga, a potem już tych godzin nie liczą. No cóż, nie wszyscy musimy lubić to samo. To, że jesteśmy tak różni sprawia w końcu, że życie jest piękne. mąż facebook.com/ chujowapanidomu ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  2. Barbara Kurdej-Szatan jest w CIĄŻY?! Fani tylko na to czekali...
  3. Poznaliśmy gwiazdy tanecznego show TVP. Wśród nich gwiazda „Rodzinki.pl”!
  4. Błaszczykowski podpisał kontrakt. Będzie grał za 500 zł miesięcznie
  5. Rzekoma oszustka z Sanatorium miłości zabrała głos. Postanowiła się wytłumaczyć
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Popularne
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News