Mąż Kory w fatalnym stanie. Smutne doniesienia mediów

Mąż Kory w fatalnym stanie. Smutne doniesienia mediów

Kamil Sipowicz, mąż Kory jest zdruzgotany jej śmiercią i nie może się z tym pogodzić. Artystka odeszła niedawno, a od lat walczyła ze śmiertelną chorobą. Teraz media informują o kondycji, w jakiej znajduje się mąż jednej z najsłynniejszych ikon polskiej muzyki.

Kim jest Kamil Sipowicz?

Kamil Sipowicz jest polskim historiografem filozofii, dziennikarzem, a także artystyczną duszą: poetą, malarzem oraz rzeźbiarzem. Pozostaje członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV oraz Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Studia doktoranckie realizował na Uniwersytecie w Monachium oraz Wolnym Uniwersytecie Berlińskim. Rzeźbi w drewnie i metalu, zajmuje się grafiką komputerową oraz malarstwem. Publikuje również w czasopismach muzycznych i filozoficznych.

Jak Kamil Sipowicz i Kora się poznali?

Sipowicz poznał Korę Jackowską przez zupełny przypadek. Zmarła piosenkarka przeprowadziła się do Warszawy i zamieszkała w tym samym bloku co jej przyszły mąż. Niedługi czas po tym, wybranek jej się przyśnił, a ona zaczęła postrzegać go zupełnie inaczej. Chwilę później Kora zdradziła swojego ówczesnego ukochanego Marka Jackowskiego z Kamilem i zaszła z nim w ciążę. Owocem tej relacji jest ich syn - Szymon. Następnie w znajomości nastąpiła 10-letnia przerwa i dopiero po tym czasie para została razem już na stałe. Zaczęli również razem pracować, najpierw przy Maanamie, następnie przy firmie wydawniczej Kamiling. Jak podkreślał Kamil, ich związek nie był nudny - polegał na udowadnianiu, kto jest słabszy a kto mocniejszy, kłótniach oraz ciągłym godzeniu się.

W jakim stanie jest Kamil Sipowicz?

Kora Jackowska zmarła 28. lipca 2018r., lecz jej maż wciąż nie doszedł do siebie. Jak stwierdziła Magdalena Środa, czuje się on fatalnie. W rozmowie z Super Expressem stwierdziła również, że ma on ogromne wsparcie w przyjaciołach i rodzinie. Pogrzeb kory odbyć się ma 8. sierpnia na warszawskich Powązkach. - Jak się czuje Kamil Sipowicz? A jak ma się czuć facet, któremu zmarła żona, którą kochał nad życie? Czuje się fatalnie. Ma ogromne wsparcie w przyjaciołach i rodzinie. Kora otaczała się wieloma życzliwymi ludźmi - ujawniła dla Super Expressu Magdalena Środa. PRZECZYTAJ TAKŻE: Przyjaciółka Kory ujawnia jej największe sekrety. Niewyobrażalne
PRZECZYTAJ TAKŻE: Życie Dody ulegnie nieodwracalnej zmianie? Fani wstrzymali oddech PRZECZYTAJ TAKŻE: MĄŻ ZROBIŁ NIEZWYKŁĄ RZECZ, ŻEBY UMIERAJĄCA ŻONA MOGŁA POŻEGNAĆ SIĘ Z PSEM Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu