Co się stało z mężem Kaczyńskiej? Szokujące doniesienia

Co się stało z mężem Kaczyńskiej? Szokujące doniesienia

Mąż Kaczyńskiej, którym jest obecnie Piotr Zieliński, od dłuższego czasu wywołuje ogromne kontrowersje. Niewielu wyborców pamięta jednak, że przed laty bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości poślubiła innego mężczyznę o tym samym imieniu, z którym jakiś czas później się rozwiodła. Kim jest Piotr Smuniewski? Co podzieliło go z żoną?

Mąż Kaczyńskiej bardzo rzadko pojawia się w medialnych doniesieniach. Wciąż nie udzielił żadnego wywiadu na temat swego związku ze znaną prawniczką, nie stara się robić publicznej kariery. Bez wątpienia jest jednak o nim dużo głośniej niż o pierwszym życiowym partnerze żony, którego poślubiła w 2002 roku w kościele św. Bernarda w Sopocie. Kaczyńska miała wtedy zaledwie 20 lat.

Pierwszy mąż Kaczyńskiej: Kim jest Piotr Smuniewski?

Małżeństwo prawniczki z Piotrem Smuniewskim, którego poznała na studiach, nie było ponoć wymarzonym scenariuszem dla jej ojca, Lecha Kaczyńskiego. Polityk uważał bowiem, że córka zbyt wcześnie zdecydowała się na tak poważny krok. Już rok później na świat przyszło bowiem pierwsze dziecko pary, córka Ewa. Smuniewski pracował wtedy w Kasie Krajowej SKOK. Małżeństwo rozpadło się nagle w 2006 roku. W tym samym roku Marta Kaczyńska miała poznać swego przyszłego partnera, Marcina Dubienieckiego. Wiele wskazuje jednak na to, że para miała kontakt już wcześniej.

Rozwód w atmosferze skandalu. Kto jest ojcem pierwszej córki Marty Kaczyńskiej?

Rok po rozwodzie Smuniewski zrezygnował z utrzymywania kontaktów z córką. Okazało się bowiem, że córka Marii i Lecha Kaczyńskich udowodniła sądownie, że to nie on był ojcem Ewy. Sprawę potwierdzali wtedy przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - 29 czerwca 2007 roku w Prokuraturze Rejonowej w Sopocie na podstawie wniosku Marty Kaczyńskiej-Dubienieckiej zarejestrowano postępowanie wyjaśniające o zaprzeczenie ojcostwa małoletniej Ewy Smuniewskiej. Stronami wyżej wymienionego postępowania byli Marta Kaczyńska-Dubieniecka oraz Piotr Smuniewski. W toku postępowania przesłuchano strony oraz świadka. 2 października 2007 roku skierowano do Sądu Rejonowego w Sopocie pozew o zaprzeczenie ojcostwa - ujawniła Barbara Skibicka z miejscowej prokuratury. - Wytoczenie powództwa uzasadnione było treścią prywatnej opinii sądowo-lekarskiej z analizy DNA stron złożoną przez wnioskodawczynię oraz wyjaśnieniami złożonymi przez strony, jak również postępowaniem toczącym się w Sądzie Rejonowym w Sopocie z wniosku Piotra Smuniewskiego o ustalenie kontaktów z małoletnią Ewą Smuniewską - dodała prawniczka. Ostatecznie Smuniewski odciął się więc od byłej żony. Jak donoszą media, miał założyć nową rodzinę z dala od świateł reflektorów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wyciekły stenogramy Pawłowicz. Tylko dla osób o mocnych nerwach
  2. Fryzury do sukienki z odkrytymi ramionami? Odkryj najmodniejsze długości
  3. Duda zawdzięcza życie córce. Kinga go uratowała
  4. Przerażające! Na ulicy rozlegał się pisk, pod brukiem znaleziono uwięzione zwierzęta
  5. PiS nie weźmie udziału w Marszu Niepodległości. „Wam krowy prowadzać, a nie państwem rządzić”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News