Okazało się, że jej mąż jest dla niej jednocześnie bratem. To był początek złych wiadomości

Okazało się, że jej mąż jest dla niej jednocześnie bratem. To był początek złych wiadomości

Mąż i żona to ludzie, którzy powinni być dla siebie największym możliwym wsparciem. Pewna kobieta dowiedziała się o swoim małżonku przerażającej prawdy - był jednocześnie jej bratem! Co gorsza, to był dopiero początek złych wiadomości. 

Mąż dla wielu kobiet to najważniejsza osoba w życiu. Nic dziwnego, że kiedy pewna kobieta dowiedziała się, że jej małżonek jest również... jej bratem, załamała się! Związki kazirodcze są oczywiście zakazane, ale ona po prostu nie miała świadomości, że z mężczyzną swojego życia jest jakkolwiek spokrewniona. Życie naszej bohaterki po tej informacji wywróciło się do góry nogami. Trudno sobie wyobrazić, jak żyć dalej z taką informacją i jak pogodzić się z tym, co już się wydarzyło.

Mąż okazał się być jej bratem!

Pewnego dnia do Polski z Bułgarii przyjechała mama męża naszej bohaterki. Nie była ona obecna na ich ślubie, dlatego nikt z rodziny ówczesnej panny młodej nie miał szansy jej zobaczyć. Kiedy dotarła na miejsce, okazało się, że jest to kobieta, z którą spotykał się ojciec naszej bohaterki. Mężczyzna widząc ją i dodając dwa do dwóch postanowił na własną rękę przeprowadzić badania DNA. Wtedy okazało się, że jest ojcem swojego zięcia! Nasza bohaterka załamała się, ta informacja spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jej idealne życie dosłownie runęło.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Dodatkowo dowiedziałam się tego samego dnia, że jestem w ciąży i chciałam tego dnia przekazać tą radosną wiadomość całej naszej rodzinie… Na ten czas ciąża jest tajemnicą, nawet mój mąż nie wie o dziecku - opowiada kobieta, która przeżyła taki szok. Ciąża okazała się być dla niej w tym wypadku jeszcze bardziej wstrząsającą sprawą niż fakt, że poślubiła własnego brata. Jak wiadomo, dzieci ze związków kazirodczych narażone są na wiele chorób genetycznych. Dodatkowo, nawet jeśli maluch urodzi się zdrowy - ciężko będzie mu wyjaśnić, że jego tata jest jednocześnie jego wujkiem. - Już kilka razy od tamtego spotkania myślałam o rozwodzie, aborcji a nawet samobójstwie. Jestem załamana, nie wiem co robić, myśleć. Kocham męża i to bardzo… Tak się cieszyłam na wieść o ciąży a teraz wszystko jest zupełnie inaczej… nic mnie już nie cieszy. Mama namawia mnie do rozwodu, bo jest bardzo religijną osoba i nie uznaje w tym momencie mojego ślubu… - opisuje swój dramat bohaterka. Ciężko sobie wyobrazić, jak musi się teraz czuć.Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy Kuba Wojewódzki w końcu się ożeni? Poznajmy kobiety słynnego showmana
  2. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom zachwyca
  3. Lidl apeluje o zwrot popularnego produktu. Zawiera niebezpieczny dla zdrowia związek
  4. Justyna Żyła totalnie odleciała! O tym, co wyprawia mówią już wszyscy
  5. Skandal w brytyjskim pałacu. Królowa kazała księżnej WYPROWADZIĆ SIĘ
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Popularne Następny artykuł