W drodze z Bydgoszczy wysłał żonie strasznego SMS-a, jego życie jest zagrożone. Trwa akcja policji

W drodze z Bydgoszczy wysłał żonie strasznego SMS-a, jego życie jest zagrożone. Trwa akcja policji Źródło: Facebook

Mąż i ojciec nie wrócił do domu, a rodzina jest przerażona. Trwają poszukiwania Witolda Lityńskiego, który od dwóch dni nie daje znaku życia. Wcześniej wysłał jej druzgocąca wiadomość.

Mąż i ojciec zaginął dwa dni temu, więc zrozpaczona żona wraz z dziećmi rozpoczęła poszukiwania. Sytuacja jest szczególnie dramatyczna, ponieważ mąż napisał jej przerażającego SMS-a, a potem słuch o nim zaginął.

Mąż napisał jej wiadomość, a po niej przepadł

Witold Lityńskiego, mieszkaniec Lubicza Górnego zaginął w  środę 27 listopada. Tego dnia miał spotkać się z żoną, a nie dotarł na miejsce. Około godziny 15.00 zakończył pracę i wracał z Bydgoszczy do domu. Tak myślała jego żona. Niestety, wiadomość, którą od niego dostała wstrząsnęła kobietą. Oznajmił kobiecie, że ma problemy finansowe i stracił rodzinne oszczędności. Zaraz po tej wiadomości, wyłączył telefon. Do tej pory nie ma z nim kontaktu. Policja rozpoczęła poszukiwania. Sytuacja jest bardzo poważna, gdyż nie wiadomo w jakim stanie jest mężczyzna. Możliwe jest zagrożenie jego życia. Policja oraz rodzina apelują o pomoc w akcji poszukiwawczej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Witek bez względu na wszystko, wróć do nas. Dzieci i ja czekamy na ciebie – apelowała żona w rozmowie z Dziennikiem Toruńskim żona poszukiwanego.

Znany jest rysopis mężczyzny

40-letni Witold Lityński, w dzień zaginięcia poruszał się srebrną Kią Ceed Kombi o numerze rejestracyjnym WW5122X. Mężczyzna ma 185 cm wzrostu i waży około 100 kg. Oczy Witolda Lityńskiego są niebieskie, a włosy czarne. Mężczyzna ma także duże uszy i mały, zadarty nos. Ma liczne pieprzyki na obydwu policzkach. Pan Witold nosi okulary korekcyjne o czarnych oprawkach, z charakterystycznymi prostymi zausznikami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd PORAŻA

2. Matka przeżywa horror na żywo. Jej 9-letni syn to "bestia"

- Ktokolwiek wie coś o losie zaginionego, prosimy o kontakt z policją pod numerem telefonu 997 lub 112 - apelują ratownicy i policjanci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Złe wiadomości, lepiej wieczorem zostać w domach. Nie żyje już mnóstwo osób wskutek szarpaniny o przecenione towary w sklepach na całym świecie
  2. Właśnie odkryto zwłoki uduszonego chłopca. Mieszkańców polskiej miejscowości zmroziło
  3. Apoloniusz Tajner zareagował na wybuch afery wokół córki. Ma do powiedzenia tylko jedno
  4. Prowadzący DDTVN sięgnął dna. Wyśmiewa się z osób, cierpiących na zaburzenia
  5. Nowy podatek batem dla zaradnych. Ucierpią ci, którzy ciężko

źródło: radiozet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News