W rocznicę ślubu odwiedziła grób męża. Ze łzami w oczach zrobiła rzecz, która dla wielu jest niewyobrażalna

W rocznicę ślubu odwiedziła grób męża. Ze łzami w oczach zrobiła rzecz, która dla wielu jest niewyobrażalna Źródło: archiwum prywatne

Jej mąż zmarł zbyt wcześnie, a zrozpaczona żona nie potrafiła się z tym pogodzić. Po śmierci partnera postanowiła, że odwiedzi jego grób w rocznicę ślubu. Mało kto zdecydowałby się zrobić taką rzecz jak ona.

Mąż Kality zmarł po długich zmaganiach z chorobą, która niestety okazała się silniejsza. Dla niej i dla całej rodziny był to potworny okres, który każdemu z nich odbierał siły na kolejny dzień. Choć do końca nie chcieli wierzyć w najczarniejszy scenariusz, w końcu najgorszy z koszmarów ziścił się i na zawsze odmienił ich życie. 

Mąż kality odszedł zbyt wcześnie 

Tomasz Kalita, były rzecznik SLD, zupełnie niespodziewanie zachorował na nowotwór, a dokładniej glejaka mózgu. Lekarze szybko rozpoczęli walkę o jego życie, jednak poprawa była krótkotrwała lub nie było jej wcale. Każdy dzień był dla niego trudny, a jego żona Anna Kalita starała się robić wszystko, by ulżyć mu w cierpieniu. 

Choć tak wiele wskazywało na to, że jego los został już tragicznie przesądzony, nikt nie chciał dopuszczać do siebie myśli, by potworny scenariusz miał się spełnić. Wytrwale walczyli o jego zdrowie, jednak Kalita miał coraz mniej sił. Na początku roku 2017 potworna choroba wygrała, na zawsze pozbawiając jego bliskich męża, brata, przyjaciela. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W rocznicę ślubu odwiedziła jego grób i zrobiła coś niewyobrażalnego 

W rozmowie z Faktem Anna Kalita wyznała, że choć niebawem minie 3 lata od śmierci jej ukochanego męża, wciąż jest jej bardzo ciężko. Przyznała, że czuje się lepiej niż na początku, jednak jego urodziny czy zbliżające się święta przypominają jej, że Tomasza już nie ma. 

Specjalnie dla portalu opowiedziała o ostatniej rzeczy, jaką zrobiła dla ukochanego. Wyznała, że w rocznicę ślubu odwiedziła jego grób, na którym zapisała tylko trzy słowa. Kalita uznała, że to jedyna i ostatnia rzeczy jaką mogła dla niego zrobić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Była legendą polskiej muzyki, zmarła samotnie na ulicy. Nikt nawet się nie zatrzymał

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

- Ostatnią rzeczą, którą mogłam zrobić dla niego, to w pierwszą rocznicę naszego ślubu 8 października 2017 roku umieściłam na jego grobie napis "Dobry, piękny i mądry". I myślę, że te literki to ostatnie co mogłam dla niego zrobić - zdradza dla Faktu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na umowie masz minimalną pensję, a resztę pieniędzy dostajesz pod stołem? Będziesz mieć poważne problemy
  2. Żona Strasburgera przerywa milczenie po porodzie. Ujawnia prawdę o ojcostwie 72-letniego męża
  3. Śpisz z mokrymi włosami? Natychmiast przestań, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie to niebezpieczne
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście  
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka zabierze ci nawet samochód

Źródło: fakt 

Następny artykuł