Mąż wystawił na sprzedaż kurtkę żony. Treść ogłoszenia jest powalająca, trudno nie popłakać się ze śmiechu

Mąż wystawił na sprzedaż kurtkę żony. Treść ogłoszenia jest powalająca, trudno nie popłakać się ze śmiechu Źródło: unsplash

Mąż postanowił sprzedać kurkę swojej żony. Zamieszczając ogłoszenie w internecie nie spodziewał się, że otrzyma taki odzew. Treść ogłoszenia bawi do łez.

Mąż miał już dość nowej kurtki swojej żony. Wierzchnia część garderoby miała być hitem tej zimy, ale jemu przyniosła wiele problemów. Podczas wyjazdu ukochanej, postanowił raz na zawsze zażegnać kryzys i wystawił ogłoszenie, gdzie przedmiotem sprzedaży była nieszczęsna puchówka. 

Mąż sprzedaje kurtkę swojej żony

Kurtkę kupili razem podczas zakupów w „zagłębiu chińsko-polskiego handlu przy Marywilskiej”, jak to określił mąż. Jest to puchowa kurtka moro, którą zdobią różnobarwne motyle. Trzeba przyznać, że jest wyjątkowa, niezmiernie rzadko występuje połączenie takich wzorów. Mąż wystawił ją za minimum „dwie stówki”.

Jednak mężczyzna nie mógł się pogodzić z tym, że jego żona nosząca tą kurtkę przyciągała wzrok. Patrzyli się na nią panowie i panie. Każdy chciała też wiedzieć, gdzie można kupić, taką wyjątkową kurtkę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Patrz jaka odjechana kurtka i  Widziałaś jakie motyle??? - to tylko niektóre reakcje przypadkowych przechodniów, którzy dosłownie szaleli na widok puchówki.

Kreatywny mąż zachwycił internautów

- Sprzedam JAK NAJSZYBCIEJ, maksymalnie do środy bo później Cholera wraca, piękną charakterystyczną (ćwiczyła w niej mój charakter) kurtkę rodem z Doliny Motyli. Diabeł mnie podkusił żeby Jej (Żonie) ją kupić. No ale taka była zakochana, Pani sprzedająca tak zachwalała że piękna, że tylko kilka takich w Warszawie, że tak pasuje do Jej pięknej roześmianej buzi - rozpoczął ogłoszenie.

W treści ogłoszenia przedstawił historię kurtki. Od kiedy jego żona ją nabyła nie przestaje słyszeć komplementów na temat puchówki. 

- „Proszę Pani, proszę Pani!!! Gdzie?? Za ile??? W której alejce???” Oczywiście powiedzieliśmy gdzie za ile i w której alejce doskonale wiedząc że przecież drugiej już takiej tam nie ma ??Wtedy jeszcze mi się to podobało. Dumny jak paw że taki świetny prezent Lalce zrobiłem ??Do czasu... - napisał.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Bardzo smutna wiadomość od Damiana Kordasa tuż po zwycięstwie w „Tańcu z gwiazdami”. Współczujemy

Całość ogłoszenia krąży w sieci i bawi wszystkich komentujących. Tekst, który napisał mężczyzna w zabawny sposób prezentuje komiczne sytuacje związane z modowym wyborem żony. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejny „Taniec z gwiazdami” już bez Iwony Pavlović?! Najostrzejsza jurorka zabrała głos, fani są zaniepokojeni
  2. Coś od 60 lat rosło jej w brzuchu, myślała, że to guz. Diagnoza lekarzy ją zdruzgotała
  3. Jak mógł to zrobić własnemu synkowi?! Kamera monitoringu nagrała, jak ojciec postąpił z 3-letnim dzieckiem
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. FATALNE prognozy ZUS dotyczące emerytur. „Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta”

Następny artykuł