Mąż chciał uczcić pamięć zmarłej żony i posadził 6 tys. drzew. Dopiero 17 lat później jego tajemnica ujrzała światło dzienne

Mąż chciał uczcić pamięć zmarłej żony i posadził 6 tys. drzew. Dopiero 17 lat później jego tajemnica ujrzała światło dzienne Źródło: facebook/british_heart_foundation/

Mąż zupełnie załamał się, gdy dowiedział się o śmierci żony. Nie chciał jednak całkowicie oddawać się żałobie, dlatego postanowił upamiętnić swoją ukochaną. Dopiero po wielu latach jego tajemnica wyszła na jaw.

Pogrążony w żałobie mąż, nie mógł pogodzić się ze śmiercią kobiety, z którą spędził wiele wspaniałych lat. Chciał w jakiś sposób ją upamiętnić i wtedy przyszedł mu do głowy zadziwiający pomysł. Mężczyzna zasadził 6 tysięcy drzew. Dopiero po długim czasie jego tajemnica się wydała. 

Byli idealnym małżeństwem. Gdy umarła, zrobił coś zdumiewającego 

Janet i Winston z Anglii byli idealnie dobraną parą. Przez 33 lata tworzyli zgrane małżeństwo, które nigdy nie wdawało się w poważniejsze kłótnie. Do samego końca darzyli siebie wielką miłością. Niespodziewanie jednak sielankę przerwał atak serca kobiety. Lekarze nie zdołali jej uratować, a Winstonowi było niezwykle trudno uporać się ze stratą. 

Chciał w jakiś wyjątkowy sposób upamiętnić swoją ukochaną, która zdecydowanie na to zasługiwała. Wtedy pojawił się w jego głowie zadziwiający pomysł. Mężczyzna zasadził 6 tysięcy drzew, co dla wielu osób nie miało większego sensu. Jak się później okazało, on miał w tym swój cel. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po 17 latach tajemnica ujrzała światło dzienne 

Dopiero, gdy minęło 17 lat, wszystko stało się jasne. Andy Collett udał się na lot balonem, dokładnie nad miejscem, w którym rosły drzewa Winstona. Zauważył wówczas, że zostały posadzone tak, by w ich środku utworzył się kształt serca. Dopiero teraz gest Anglika nie tylko nabrał sensu, ale przede wszystkim stał się niezwykle poruszający. To jednak nie jedyna tajemnica, którą niosły za sobą drzewa. 

Dzisiaj grzeje: 1. TVN opublikował nekrolog Woźniaka-Staraka. Łamiące serce słowa
2. Emerytura w końcu bez podatku? Władza mówi jedno "ale"

Sam wdowiec zdecydował się wreszcie wyjawić cały sekret. Okazało się, że czubek serca nie był przypadkowy. Prowadził on bowiem do miejsca, które Janet kochała i w którym się wychowywała. To, co zrobił, pokazuje, jak wielkim uczuciem darzył swoją żonę, nawet po jej śmierci. Trudno jest powstrzymać łzy, słysząc ich historię miłosną.

facebook/General_Knowledge_Interesting_Facts/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Mąż Alicji zginął w wypadku samochodowym, jadąc z kochanką. Gdy na szpitalnym łóżku zobaczyła nieprzytomną siostrę, prawie zemdlała
  3. To śmierć Piotra Staraka ją do tego skłoniła. Joanna Koroniewska wyznała bolesną prawdę o swojej mamie
  4. 2-latek strasznie płakał. Matka myślała, że to z zazdrości o braciszka, ale spojrzała na niego i zrozumiała, co się dzieje
  5. Niestety, ale to prawda. Zrozpaczona mama próbowała połączyć główkę synka z resztą jego ciała

Źródło: facebook

Następny artykuł