Uciekła od męża, który latami ją maltretował. Nie mieści się w głowie, jak potraktowali ją teściowie

Uciekła od męża, który latami ją maltretował. Nie mieści się w głowie, jak potraktowali ją teściowie Źródło: Unsplash Ivan Aleksic

To co zrobił mąż tej kobiety, jest niewyobrażalne. Jednak najgorszy cios spotkał ją ze strony jego rodziców. Teraz przeżywa prawdziwy dramat. Wszystko wydarzyło się na południu Polski. Ta historia jest wstrząsająca.

Jej mąż był dla niej oprawcą. U jego boku przeżywała istne piekło. Początkowo nic nie zapowiadało takiego obrotu spraw. Najgorsze miało dopiero się wydarzyć. Wszystko przez teściów kobiety, którzy zrobili coś okropnego.

Kobieta nie przewidywała, że jej mąż tak się zmieni

Z założenia mąż powinien być osobą zapewniającą wsparcie. Nie da się ukryć, że ta rola społeczna wiąże się z pewną odpowiedzialnością. Nie bez powodu związanie się węzłem małżeńskim często jest jednym z najważniejszych wyznań miłości. Niestety mąż tej kobiety po pewnym czasie się zmienił i na światło dzienne wyszła jego prawdziwa natura.

Pani Dorota i jej mąż pierwszy raz spotkali się ze sobą cztery lata temu. Na samym początku kobieta nie przewidywała, że jej życiem wstrząśnie prawdziwy dramat. Udane małżeństwo zmieniło się w piekło pół roku temu. Wówczas ukochany kobiety zaczął się zmieniać. Zaczęło się od niespodziewanych wybuchów agresji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teściowie zadali jej ostateczny cios

Początkowo pani Dorota myślała, że nerwowość, jaką wykazywał jej mąż, był spowodowana problemami w pracy. Jednak prawda okazała się o wiele bardziej zatrważająca. Okazało się, że mężczyzna jest uzależniony od metaamfetaminy. Kobieta starała się pomóc swojemu ukochanemu. Para pojechała na wczasy, żeby mężczyzna mógł zapomnieć o swoim nałogu. Niestety po pewny czasie do niego wrócił. Mąż stał się agresywny względem pani Doroty i jej córki. Założono im Niebieską Kartę. 

Mimo tego, że mąż miał zakaz zbliżania się do swojej żony, to ten nadal ją nękał. Z tego powodu trafił do aresztu. Spokój pani Doroty nie trwał jednak długo. Jak donosi portal Fakt24 teściowie na wieść o aresztowaniu ich syna zamknęli przed jego żoną dom. W związku z tym kobieta wraz z córką stały się bezdomne. Teściowa nie zamierza udostępnić im domu bez nakazu sądowego.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Jest prognoza liczby zakażeń dla Polski. Podano możliwą datę zahamowania epidemii

2. Ukryte objawy koronawirusa. Twój nos może dać ci jeden sygnał, że jesteś zarażony

Matka i córka tułają się po hostelach i rodzinie. Jednak powoli kończą im się pieniądze i wkrótce nie będą miały, gdzie się podziać. Pani Dorota przyznaje, że ta sytuacja jest niezwykle ciężka, a wydatki związane z koniecznością wynajmowania pokoi sprawiają, że nie ma pieniędzy na wynajęcie adwokata.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy zawału serca u kobiet mogą być nietypowe. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykom
  3. Niestety, nie doczekała się nawet wyników testu na zakażenie. Jej chłopak znalazł ją martwą na podłodze
  4. Nietypowe objawy koronawirusa. Występują u 30 procent chorych
  5. Nagranie z ukrytej kamery pokazało, co tata robi z 4-letnią córką. Mama zobaczyła nagranie i zaniemówiła
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

Źródło: Fakt24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News