Drugiego dnia po śmierci żony otworzył jej szafę. Dotarło do niego co znalazł i nie mógł przestać płakać

Drugiego dnia po śmierci żony otworzył jej szafę. Dotarło do niego co znalazł i nie mógł przestać płakać Źródło: Unsplash/Adrienne Leonard

Mąż stracił żonę za wcześnie, aby zdążyli nacieszyć się swoją obecnością. To, co odkrył w jej szafie, ścisnęło mu serce. Nie był świadomy tego, jakie odkrycie czeka go po tylu latach spędzonych wspólnie. Od razu zaczął płakać.

Mąż musiał przedwcześnie pożegnać swoją żonę. Tak jest prawie zawsze - nie wystarczy żadna ilość czasu, aby nasycić się obecnością kogoś tak bliskiego sercu. Pogrążony w żałobie mężczyzna cały dzień spędził przeglądając przedmioty, które wspólnie nagromadzili. Na każdym kroku odkrywał coś nowego, co poruszało jego obolałe serce. Kiedy otworzył szafę, w której przechowywała swoje ubrania, odkrył jedną bardzo ważną rzecz.

Mąż przeglądał pamiątki po zmarłej żonie

Mężczyzna przeglądał sukienki, które zostały w szafie po kobiecie, która zmarła ledwo dwa dni wcześniej. Z niektórymi z nich wiązały się dla niego piękne wspomnienia, niektórych nigdy nie miała na sobie. To samo mógł powiedzieć o jej płaszczach; jedne widział niezliczoną ilość razy, inne wydawały się dla niego zupełnie obcymi ubraniami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy poszedł do jadalni i przyjrzał się zastawie, zobaczył wszystko to, do czego zdążył już przywyknąć - talerze na których codziennie wspólnie jedli obiad, dobrze znane filiżanki i spodeczki. Ale znalazł też nieotwarty jeszcze zestaw sreber, który jego żona zostawiła na specjalne okazje. Nigdy się takiej specjalnej okazji nie doczekali.

Kobieta nałogowo gromadziła rzeczy

Mężczyzna przekonał się, że dom, który współdzielili przez większą część życia pełen jest przedmiotów, które zachowywali "na lepszą chwilę". Zawsze czekali na jakąś nieokreśloną przyszłość. Zwłaszcza jego żona bardzo lubiła kupować rzeczy, których nigdy potem nie używali. Powtarzała, że kiedy już nadejdzie ta właściwa chwila, okaże się ona przez to jeszcze bardziej wyjątkowa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Była gwiazdą TVP, kochały ją miliony. Odeszła w samotności i zapomnieniu

2. Zagrał w 60 filmach, nie żyje słynny aktor. Polacy będą zaskoczeni przekazywanymi informacjami

Mężczyzna wrócił do oglądania szafy. Nie wiedział, co chce tam znaleźć, ale czuł, że musi się jeszcze chwilę pobyć ze wspomnieniami swojej wspaniałej małżonki. Spojrzał na sukienkę, którą planowała włożyć na Sylwestra, ale każdy kolejny rok okazywał się nieodpowiedni: a to nie ten temat przewodni imprezy, a to nie chcieli wychodzić z domu. Uświadomił sobie wtedy bardzo ważną rzecz - że z tego, co się ma, należy korzystać w danej chwili, bo nigdy nie wiadomo, czy nadejdzie kolejna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ugotowała ziemniaki inaczej niż zwykle z dodatkami, które każdy ma pod ręką. Mąż zaczął ją nosić na rękach
  2. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  3. Oko wypełniło mu się krwią i nagle stracił wzrok. Gwiazdor "Kiepskich" przeżył dramatyczne chwile
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Emerytura wyższa nawet o KILKASET ZŁOTYCH miesięcznie. ZUS zdradza, co należy zrobić

źródło: jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News