Opiekun wyrzucił męża 83-latki z sypialni, obiecał jej masaż. Ale zrobił jej tak straszne rzeczy, że aż chce się płakać

Opiekun wyrzucił męża 83-latki z sypialni, obiecał jej masaż. Ale zrobił jej tak straszne rzeczy, że aż chce się płakać Źródło: Unsplash/Guille Álvarez

Mąż opuścił sypialnie za namową opiekuna, który zajmował się nim oraz jego starszą żoną. Gdy starszego mężczyzny już nie było w pokoju, sprawca zaoferował staruszce masaż. W rzeczywistości zrobił coś strasznego.

Mąż tej staruszki z pewnością nie sądził, że kiedykolwiek będzie musiał przeżyć tak straszne chwile. Wydawało mu się, że jego życie będzie spokojnym odpoczynkiem i relaksem. Niestety doszło do tragedii, której sprawcą był opiekun starszego małżeństwa.

Mąż nie wiedział, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami

59-letni opiekun, Simon Prodanowicz będąc w pracy, w pewnym momencie stwierdził, że zna sposób, żeby pomóc 83-latce. Starsza kobieta brała leki, ale te nie dawały spodziewanych rezultatów. Zdaniem opiekuna, lepszą metodą na reumatyzm byłby rozluźniający masaż. Kiedy kobieta się na to zgodziła, ten wcielił w życie swój sadystyczny plan.

Najpierw wyprowadził jej męża do salonu, po czym wrócił do sypialni, w której przebywała 83-latka. Zaczął masować seniorkę, ale jego techniki zaczęły się stawać coraz bardziej nachalne. Najpierw doszło do molestowania, a potem do brutalnego gwałtu na starszej kobiecie. Po tym, co zrobił, wymknął się z domu, zostawiając roztrzęsioną kobietę i jej męża, który siedział w salonie i nie wiedział, co się właśnie wydarzyło za drzwiami.

Sprawa opiekuna trafiła do sądu. Zaprzeczył oskarżeniom

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzieciom staruszki udało się zgłosić sprawę na policję. Starsza kobieta ciężko przeżyła tak traumatyczne przeżycie. Według ich relacji wciąż nie może dojść do siebie, ponadto trudno jej nawiązać jakikolwiek kontakt, nawet w postaci zwyczajnej rozmowy z mężczyznami.

Dzisiaj grzeje: 1. Musieli wziąć ślub w szpitalu. Po 18 godzinach od ceremonii nic już nie było takie samo
2. Tata zginął na miejscu, małe dziecko walczyło o życie. Nowe fakty ws. tragedii, która wstrząsnęła stolicą

59-letni opiekun, gdy został schwytany przez policję, zaprzeczył oskarżeniom, zrzucając winę na urojenia starszej kobiety. Na szczęście badania DNA szybko potwierdziły wersję, którą utrzymywała 83-latka. Mężczyźnie postawiono zarzut gwałtu. 24 października ma odbyć się ostatnia rozprawa w tej sprawie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  2. Możesz odzyskać dużą część pieniędzy za kupiony grunt. Musisz się jednak SPIESZYĆ
  3. Panna młoda wzięła do ręki telefon swojego przyszłego męża. Popełniła samobójstwo niedługo po tym, kiedy trafiła na obrzydliwe zdjęcia
  4. Jej córka miała tylko 3-latka. Mama w końcu powiedziała policji, co zrobił jej 54-latek
  5. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie

Źródło: Radiozet

Następny artykuł