Od kiedy zabiła męża, cały czas się uśmiecha. Policja ujawniła mrożące krew w żyłach szczegóły

Od kiedy zabiła męża, cały czas się uśmiecha. Policja ujawniła mrożące krew w żyłach szczegóły Źródło: Oklahoma State Bureau of Investigation

Mąż został zabity przez swoją żonę, która po dokonaniu zbrodni, nie może przestać się uśmiechać od ucha do ucha. Policja zdradza mrożące krew w żyłach szczegóły dotyczące morderstwa mężczyzny.

Mąż miał 48 lat, kiedy jego żona postanowiła go zabić. Kobieta nie zastanawiała się długo nad popełnieniem przestępstwa. Zrobiła to, co było jej zdaniem jedynym słusznym rozwiązaniem. Zaledwie dwa dni po aresztowaniu, uśmiech nie schodził jej z twarzy. 

Mąż nie żyje, zabiła go jego własna żona

W stanie Oklahoma doszło do przerażającej zbrodni. W domu, w którym przebywało małżeństwo, rozegrały się dramatyczne wydarzenia. Żona wzięła do ręki nóż, którym zabiła męża. 48-latek został znaleziony przez policję w ich wspólnym mieszkaniu. Kiedy funkcjonariusze pojawili się w mieszkaniu, mąż Shandy Johnson-Williams już nie żył.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na miejscu zdarzenia pojawił się także personel medyczny, który potwierdził zgon Jamiego Williamsa, powstały na skutek ugodzenia nożem. Jego ciało zostało zabrane, a śledczy rozpoczęli przesłuchania w sprawie morderstwa. Pierwsze podejrzenia padły na żonę zmarłego, dwa dni po śmierci Jamiego, Shanda Johnson-Williams została aresztowana.

Śmierć męża sprawiła, że Shanda nie przestawała się uśmiechać

Funkcjonariusze z  biura szeryfa hrabstwa Choctaw oraz śledczy z agencji OSBI, którzy pracowali nad sprawą, nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Kiedy wykonywali policyjne zdjęcia Shandy Johnson-Williams, kobieta nie ukrywała swojej radości. Jej twarz promieniała szczęściem, a z jej ust nie schodził uśmiech. 

Pomimo zarzutu morderstwa, który nad nią ciąży, Shanda Johnson-Williams nie kryje swojego zadowolenia. Przerażające krew w żyłach doniesienia policjantów potwierdzają, że kobieta cieszy się ze swojego czynu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Funkcjonariusze z hrabstwa Choctaw nie ujawniają motywu zbrodni, nieznane są też okoliczności przestępstwa. Shanda Johnson-Williams przebywa obecnie w areszcie w Choctaw County Jail, gdzie czeka na to, aż sąd przedstawi jej zarzut popełnienia przestępstwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony rodzin nie dostaną 500 plus?! Wypłata pieniędzy może zostać wstrzymana
  2. Beata Tyszkiewicz zabrała głos ws. "Tańca z gwiazdami". Zdradziła tajemnicę dzisiejszego finału
  3. Przenigdy nie wylewaj wody po gotowaniu jajek! Można ją wykorzystać w niezwykły sposób, efekt powala
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło:o2

Następny artykuł