Fotografowi zrobiło się słabo, jak zobaczył pannę młodą. Nie znał jej, ale rzucił się na jej męża z pięściami, wszyscy przyznają mu racje

Fotografowi zrobiło się słabo, jak zobaczył pannę młodą. Nie znał jej, ale rzucił się na jej męża z pięściami, wszyscy przyznają mu racje Źródło: .

Mąż nie spodziewał się takiej reakcji fotografa. Mężczyzna, który zawodowo robi zdjęcia młodym parom, gdy tylko zobaczył kobietę stojącą przed ołtarzem, postanowił natychmiast zareagować i rzucił się na pana młodego z pięściami. W pierwszej chwili wszyscy byli w szoku, jednak teraz przyznają mu rację.

Mąż nie zdawał sobie sprawy z tego, że jego ślub może wywołać tyle emocji. Fotograf ślubny, gdy tylko zobaczył pannę młodą stojącą przed ołtarzem, postanowił zareagować. Na jej wybranka rzucił się z pięściami, a wszyscy goście zamarli. Na początku byli w szoku, jednak teraz przyznają mu rację. 

Mąż nie spodziewał się takiej reakcji fotografa

Onur Albayrak jest fotografem ślubnym, dla którego robienie zdjęć to prawdziwa, życiowa pasja. Wiele zakochanych, tureckich par marzy o tym, aby to właśnie on wykonał dla nich ślubne fotografie. Niestety na jednej z ceremonii zobaczył coś, czego nie mógł zaakceptować. Przyszły mąż nie spodziewał się, że Onur może tak na to zareagować. 

Panna młoda była jeszcze dzieckiem

Gdy tylko Onur przybył na uroczystość zaślubin tej pary, szybko zorientował się, że panna młoda tak naprawdę jest jeszcze dzieckiem. Mężczyzna był w ogromnym szoku i w pierwszej chwili nie wiedział jak powinien zareagować. W Turcji można poślubić kobietę dopiero gdy ukończy 18 lat, jednak często to prawdo jest łamane. Dziewczynka stojąca przed ołtarzem była przerażona. Onur postanowił zareagować. 

Fotograf chciał przerwać ślub. Widział, że dziewczynka drży i bardzo boi się całej sytuacji. Gdy początkowe próby zakończenia uroczystości mu nie wyszły, mężczyzna chciał wyjść z kościoła, gdyż nie mógł patrzeć na to, co się dzieje, jednak pan młody nie pozwolił mu tego zrobić. Wtedy też Onur nie wytrzymał i postanowił dosadnie wytłumaczyć mężczyźnie swoją frustrację. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Między fotografem a panem młodym wywiązała się bójka. Onur był tak wściekły, że nie oszczędzał siły. W końcu złamał nos niedoszłemu mężowi. Chociaż mężczyzna ubolewa, że zareagował aż tak mocno, to jednak przyznaje, że powtórzyłby to jeszcze raz, gdyby zobaczył podobną sytuację. Goście weselni, chociaż początkowo nie widzieli nic złego w ślubie dziecka z dorosłym mężczyzną, teraz przyznają rację Onurowi i podziwiają go za to, co zrobił. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister POSTAWIŁA SIĘ Kaczyńskiemu. Mówi "nie" kluczowemu pomysłowi PiS
  2. UMARŁA w samotności, była gwiazdą PRL. Okoliczność jej śmierci budziły jej wątpliwości, powstało wiele teorii
  3. Gigantyczna strata wybitnego Polaka. Twórca polskich banknotów nie żyje
  4. Pies bawił się na tyłach ogrodu, 2 miesiące później umierał w męczarniach. Wszystko przez niepozorną roślinę, lekarze błagają właścicieli o ostrożność
  5. 40-latek poszedł na grzyby do lasu. Po tygodniu jego rodzina dokonała fatalnego odkrycia, ich życie już nigdy nie będzie takie samo

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News