mąż śmierć żony
Facebook Jessica Pittman
Joanna Szwalikowska - 21 Września 2020

Kilka tygodni po śmierci żony mąż stanął na poboczu drogi. Powód zwala z nóg, ciężko powstrzymać łzy

Kiedy minęło kilka tygodni od śmierci żony, mąż stanął na poboczu drogi. Mężczyzna przeżył ogromną tragedię. Kiedy zauważyła go pewna kobieta i poznała powód jego zachowania, była poruszona do łez. Niewiarygodnie smutna historia.

Kenneth Smith pochodzi z amerykańskiego miasta Gulfport. Jakiś czas temu przeżył on ogromną tragedię - jego żona zmarła na raka. Zrozpaczony mąż robił wszystko, co w jego mocy, by ukochana z nim pozostała jak najdłużej. Niestety choroba okazała się silniejsza.

Ewa Kasprzyk porażające informacje tajemnicaPorażające informacje o Ewie Kasprzyk. Wszystko trzymała w tajemnicy, bardzo smutne doniesieniaCzytaj dalej

Kilka tygodni po śmierci żony, mąż staje przy poboczu. Powód doprowadza do łez

Helen nie zdołała wygrać nierównej walki z chorobą i zmarła na raka. Wcześniej małżeństwo robiło wszystko, by zebrać środki na leczenie kobiety. W pewnym momencie stawali nawet razem na poboczu drogi, gdzie sprzedawali drewno na opał. To właśnie te okoliczności sprawiły, że poznali oni Jessikę Pittman. Po kilku tygodniach kobieta zauważyła samochód mężczyzny, jednak był on sam.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Kobieta natychmiast zatrzymała się, by porozmawiać z mężczyzną. Jak się okazało, Helen zmarła, starszy pan jednak nadal był zmuszony próbować dorobić poprzez sprzedaż drewna. Wszystko przez to, że kosztowne leczenie sprawiło, że wpadł w długi.

Kiedy Jessica dowiedziała się, że 80-latek został praktycznie bez środków na życie, była wstrząśnięta. Jego emerytura nie była w stanie pokryć zaciągniętych długów oraz utrzymanie. Właśnie dlatego mężczyzna powrócił do przydrożnej sprzedaży drewna. Kobieta postanowiła, że mu w tym pomoże.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Ogromna strata

2. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie długo nie wrócą do szkół. Porażające informacje z kilku polskich placówek

Jessica opublikowała na Facebooku zdjęcie mężczyzny oraz opisała jego historię. Wystawiła również drewno na licytację, pojawił się ogromny odzew ludzi dobrej woli, którzy płacili od 5 do 100 dolarów za jeden kawałek. To olbrzymie wsparcie okazało się ratunkiem dla starszego pana. Sam nie byłby on w stanie podołać spłacie zaciągniętych długów na poczet leczenia żony. Wielu internautów było zdania, iż przeżył on wystarczająco dużo i nie powinien się dodatkowo martwić tym, skąd wziąć pieniądze na życie. Ich postawa zdecydowanie jest godna aprobaty.

Obrazy Pikio

Źródło: Facebook Jessica Pittman

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bardzo przykre wyznanie pana Józefa z "Rolnik szuka żony". Chciał jedynie znaleźć miłość, podobnej reakcji się nie spodziewał
  2. Anna Lewandowska pochwaliła się nowymi butami. Cena zwala z nóg, zwykły Polak musi na nie pracować ponad miesiąc
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Trwająca kilka dni dieta ziemniaczana podbija internet. Jej efekty są spektakularne

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Podaj To

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News