70-letni mąż ze Śląska przypadkiem zabił żonę podczas wyprawy do lasu. Sekcja zwłok ma wykazać prawdę

70-letni mąż ze Śląska przypadkiem zabił żonę podczas wyprawy do lasu. Sekcja zwłok ma wykazać prawdę Źródło: unsplash.com/ Filip Zrnzević

Mąż i żona byli razem w lesie. Kobieta nie mogła się spodziewać, że niedługo dojdzie do fatalnej tragedii. Sekcja zwłok ujawni mroczną prawdę o śmierci emerytki.

 był ze swoją żoną w lesie, gdzie doszło do okropnej tragedii. 70-latek zabił ukochaną, jednak dopiero sekcja zwłok udzieli odpowiedzi na najbardziej nurtujące w tej sprawie pytania. Szczegóły tego wydarzenia łamią serce na pół.

Mąż postanowił zlikwidować żonę? Dramat w lesie

Do zdarzenia doszło w kompleksie leśniczym na Śląsku, a konkretnie w gminie Siewierz, w miejscowości Dziewki. To właśnie tam 70-letni mężczyzna wykonywał pracę polegającą na ścinaniu drzew. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, właśnie to mogło zabić jego żonę. Podejrzewa się, że seniorka została uderzona spadającym kawałkiem odciętego pnia. Drewno niefortunnie uderzyło w głowę kobiety, zabijając ją na miejscu.

Mąż najpewniej nie chciał zabić własnej żony, jednak na jakiekolwiek pewne informacje trzeba poczekać. Wszystkich odpowiedzi dostarczy sekcja zwłok, która wykaże, co było bezpośrednią przyczyną zgonu kobiety. Od tego, co ustalą patolodzy, zależy przyszłość mężczyzny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W lesie może być niebezpiecznie. Zawsze trzeba uważać

Nie wiadomo, dlaczego kobieta znajdowała się tak blisko męża, gdy ten wykonywał niebezpieczną pracę. Bardzo możliwe, że wszystko jest jedynie nieszczęśliwym wypadkiem, a nieuwaga seniorki sprawiła, że zmarła w skutek obrażeń głowy. Ta tragiczna historia pokazuje przykry, ale bardzo istotny morał - w lesie zawsze trzeba uważać, zwłaszcza, gdy trwają tam jakieś prace.

Dzisiaj grzeje: 1. Prokuratura zabiera głos ws. wypadku Staraka. Potwierdzają się najgorsze obawy

2. Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

Nawet gdy ktoś czuje się pewnie, musi zakładać na siebie odzież ochronną. Wycinka drzew to wysoce groźne zadanie, które często skutkuje poważnymi wypadkami. rzadko zdarza się, by były śmiertelne, ale wystarczy zaledwie sekunda braku ostrożności, a skutki mogą katastrofalne. Na zawsze zapamięta to mąż, który własnie przez nieodpowiednie przygotowanie do zadania stracił ukochaną żonę.

  1. Agnieszka Woźniak-Starak ofiarą hejtu internautów. Nie zostawili na niej suchej nitki. W jej obronie stanęła znana gwiazda
  2. Media twierdzą, że Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  3. Piotr Starak z żoną szykowali się do ważnych rodzinnych chwil. Teraz ta informacja ściska za serce
  4. Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę
  5. Polski ksiądz nagrany przed orgią, opowiada o lewatywie i pięciu osobach. "Ja mam tyłek zawsze gotowy"

Źródło: Fakt

Następny artykuł