Dlaczego nie było z nim ochrony?! Dziwne fakty ws. zaginięcia męża Woźniak-Starak zaczynają wpływać na powierzchnię

Dlaczego nie było z nim ochrony?! Dziwne fakty ws. zaginięcia męża Woźniak-Starak zaczynają wpływać na powierzchnię Źródło: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Maż prezenterki TVN, Agnieszki Woźniak-Starak, który zaginął po wypadku na jeziorze Kisajno, nadal nie został odnaleziony. W związku z tą sprawą zaczynają się pojawiać kolejne doniesienia. Wszyscy zastanawiają się nad pewnymi elementami tej układani, które wydają się dziwne.

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak, który brał udział w tragicznym wypadku motorówki na jeziorze Kisajno, koło Giżycka, nadal nie został odnaleziony, mimo prężnie działającej akcji poszukiwawczej, w którą zaangażowały się wszystkie służby. Zaginięciem celebryty żyje cała Polska i nieustannie pojawiają się różne fakty związane z tą tajemniczą sytuacją. 

Mąż prezenterki poszukiwany

Mąż prezenterki TVN, Agnieszki Woźniak-Starak, który wypadł z motorówki podczas nocnego wodnego kursu po jeziorze Kisajno, nadal jest poszukiwany. Wszyscy zastanawiają się nad tym co wydarzyło się ze słynnym producentem filmowym. 

W mediach pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących okoliczności tego fatalnego wypadku. Niektóre dziwne fakty związane z dniem, w którym Piotr Woźniak-Starak wypadł za burtę swojej motorówki, mogą zastanawiać. Ochroniarz celebryty opowiedział o ostatnich chwilach przed całym zdarzeniem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Reakcja ochroniarzy

Według dziennikarzy "Faktu" wieczorem w dniu zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka, jadł on kolację razem ze swoją żoną, prezenterką TVN i teściami w Gospodzie pod Czarnym Łabędziem w Rydzewie. Przez cały czas trwania tego spotkania towarzyszyli mu ochroniarze. Około godziny 23 rodzina opuściła restaurację. Milioner postanowił wracać do swojej posiadłości motorówką i w pewnym momencie zdecydował się odprawić swoją ochronę. 

Nie wiadomo dlaczego podjął taką decyzję, ani w którym momencie na pokładzie łodzi pojawiła się 27-latka. Ochroniarze wykonali polecenie Woźniaka-Staraka, ale nadal kontrolowali jego położenie przez namierzanie jego telefonu komórkowego w celu dbania o bezpieczeństwo celebryty.

Nie zorientowali się jednak, że doszło do wypadku ponieważ gdy producent wpadł do wody, jego telefon został na pokładzie, co sprawiło, że ochroniarzom wydawało się, że wszystko jest w porządku. Jeden z nich, pracujący dla rodziny Woźniak-Staraków przez długie lata nie mógł pogodzić się z tą tragedią. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo bolesna wiadomość. Nie żyje aktor "Pierwszej miłości", "Świata według Kiepskich" i wielu innych hitowych seria
2.Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

-Wyrzuca sobie, że gdyby został, może udałoby się uniknąć tragedii. Odebrano mu broń, żeby nie targnął się na życie. Próbował także wyskoczyć z okna - zeznał informator portalu "Fakt".

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. Lekarze uznali, że jego syn został ugryziony przez owada. 4 dni później chłopiec zmarł
  4. Małgorzata Kożuchowska wyskoczyła z wody niczym syrena. Ma ciało jak bogini
  5. "Plaga szalonych motorowodniaków." Niepokojące relacje z miejsca zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka

Źródło: Popularne.pl

Następny artykuł