Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił

Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił Źródło: screen/TVN24

Mąż więził i torturował swoją żonę w wyjątkowo bestialski sposób. Gdy prokuratura zajęła się sprawą na jaw wyszły nowe fakty. Okazało się, że pozwalał swojej rodzinie ją gwałcić.

Mąż zgotował swojej partnerce prawdziwe piekło. W jednej z kaszubskich wiosek Mariusz Sz., nazywany również polskim Josephem Fritzlem, więził małżonkę w domu, wielokrotnie ją torturując i pozwalając na jej gwałcenie. Pomagali mu w tym jego bracia i kuzyni, którzy w końcu stanęli przed sądem.

Mąż bestialsko znęcał się nad żoną, sprzedawał "bilety" kuzynom za 20 zł

Krewni 49-letniego Mariusza doskonale wiedzieli, co się dzieje w jego domu. Horror kobiety trwał 2 lata. Przez ten czas oprawca bił ją, głodził i zmuszał do jedzenia chleba, który wcześniej smarował własnym nasieniem, oraz wielokrotnie gwałcił. W 2017 skazano go na 25 lat więzienia, ale to jeszcze nie koniec sprawy.

Okazało się, że mężczyzna pozwalał, aby więziona kobieta była gwałcona przez jego kuzynów i braci - 74-letniego Miriana, 56-letniego Tadeusza oraz 52-letniego Andrzeja. Robił to w wyjątkowo bestialski sposób, przywiązał żonę do haków i zakładał jej worek na głowę. Następnie pobierał od "zainteresowanych" opłatę wysokości 20 złotych i mówił, że mogą robić z jego żoną, co tylko chcą.

Oprawcy stanęli przed wymiarem sprawiedliwości

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W śledztwie ustalano, że w okresie od stycznia 2009 roku do grudnia 2010 roku, kiedy kobieta była więziona, Andrzej Sz., Mirian Sz. oraz Tadeusz B. działając wspólnie i w porozumieniu wielokrotnie ją zgwałcili  - poinformowała gdański prokurator okręgowy, Grażyna Wawryniuk.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
2. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił

Z najstarszym oprawcą, Mirianem Sz., był znacznie utrudniony kontakt, przez co śledczy z początku nie mogli do niego dotrzeć. Ponadto 74-latek nie zjawił się na rozprawie. Ostatecznie osobom, które brały udział w gwałceniu żony Mariusz Sz., grozi do 15 lat więzienia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadchodzą DUŻE ZMIANY w kontrolach drogowych. Musisz się bardzo pilnować
  2. Powiedzieli jej, że jej córka urodziła się martwa. Prawda wyszła na jaw po 30 latach, okazała się jeszcze gorsza 
  3. Mężczyzna umarł 2 lata wcześniej i zostawił po sobie nietypową rzecz. Znalazł ją jego pies, reakcja zwierzaka jest niemal ludzka
  4. Tak wyrafinowanych kotletów schabowych jeszcze nigdy nie jadłeś. Zdziwisz się, jak można do niego wykorzystać ziemniaki
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

Źródło: Popularne

Następny artykuł