Relacje świadków zwróciły uwagę na konkretny szczegół. Jeden z filmów Staraka wiele tłumaczy ws. wypadku

Relacje świadków zwróciły uwagę na konkretny szczegół. Jeden z filmów Staraka wiele tłumaczy ws. wypadku Źródło: Instagram - Piotr Woźniak-Starak

Mąż gwiazdy TVN zaginął w wypadku, co budzi emocje ludzi z całej Polski. Świadkowie zwrócili uwagę na pewien szczegół. Okazuje się, że film mężczyzny wiele tłumaczy na temat wypadku.

Mąż jednej z najbardziej znanych Polek zaginął na Mazurach, co wciąż zastanawia tysiące osób w całej Polsce. Trudno jest zrozumieć, w jaki sposób doszło do zaginięcia mężczyzny. Akcja poszukiwawcza trwa już od kilkudziesięciu godzin, lecz wciąż nie przynosi żadnych efektów. Pojawiają się coraz większe wątpliwości wobec tego, czy Piotr Woźniak-Starak zostanie odnaleziony żywy.

W sprawie regularnie pojawiają się nowe wiadomości, które mogą rzucić nowe światło na sprawę. Dowiedzieliśmy się, że przed swoim zaginięciem Piotr Woźniak-Starak postanowił udostępnić w internecie film. Bardzo zainteresował on świadków zdarzenia oraz policję. 

Mąż gwiazdy TVN zaginął wczoraj w nocy

Piotr Woźniak-Starak miał wypłynąć swoją łodzią wraz z 27-letnią kobietą, jednocześnie wskazując swojej ochronie, by dała mu chwilę spokoju. Nie wiadomo, do czego doszło na pokładzie, lecz wiemy, że mężczyzna i jego znajoma wypadli z łodzi. Po czasie kobietę udało się odnaleźć na brzegu. Od tego czasu trwają poszukiwania Staraka.

Na ten moment nie ujawniono żadnych nowych wiadomości na temat ich postępów, co sugeruje, że prawdopodobnie nie udało się znaleźć miliardera. Mąż Agnieszki Szulim wciąż jest poszukiwany przez policjantów i wygląda na to, że sprawa prędko się nie zakończy. Co więcej, w internecie odnaleziono bardzo interesujące nagranie.

Mąż Agnieszki Szulim udostępnił nagranie

Na krótkim wideo widzimy, jak Piotr Woźniak-Starak płynie swoją łodzią. Porusza się ona bardzo szybko, co może wskazywać na to, że rzeczywiście miliarder bardzo lubił rozpędzać się do wysokich prędkości. Uwagę na to zwrócili internauci. Może to być ważnym dowodem w sprawie, którą zajmują się funkcjonariusze. Świadkowie potwierdzali, że mężczyzna przed wypadkiem rozpędził się, a potem dokonał bardzo nagłego i ostrego skrętu.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo bolesna wiadomość. Nie żyje aktor "Pierwszej miłości", "Świata według Kiepskich" i wielu innych hitowych seriali
2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja przeszukała dokładnie wraz z firmą ochroniarską okolice posiadłości Staraków, jednak póki co nie przyniosło to żadnego efektu. Pojawia się coraz więcej głosów, że miliarder zginął po wypadnięciu ze swojej łodzi. Rodzina nie traci jednak nadziei i chce, by poszukiwania dalej trwały. Już niebawem powinniśmy poznać ich wyniki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. Złamał obie nogi i wezwał pogotowie, ale ratownicy nie potrafili go znaleźć. Umierał przez kilka dni
  4. Jej brat bliźniak urodził się 3 miesiące później. Powód jest zdumiewający, nawet lekarze nie mogli w to uwierzyć
  5. Zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Policja: Akcja zostanie wznowiona jutro

Źródło: Warszawa w Pigułce

Następny artykuł