Wyjechała na parę dni i zostawiła córki same z mężem. Widok, który ujrzała po powrocie ją powalił

Wyjechała na parę dni i zostawiła córki same z mężem. Widok, który ujrzała po powrocie ją powalił Źródło: YouTube/cluelessfather

Mąż został sam z córkami i zamierzał w pełni wykorzystać ten czas. Żona nie spodziewała się, że po powrocie do domu zobaczy coś takiego. Widok odebrał jej mowę.

Mąż czuł, że to ten moment. Darius w wieku 40 lat dowiedział się, że cierpi na raka. Przeczuwał, że nie zostało mu za wiele czasu i że całą swoją energię musi włożyć w walkę z chorobą oraz w dzielenie się z najbliższymi swoją miłością. Dawał z siebie wszystko, ale mimo tego czuł, że coraz bardziej słabnie. Postanowił więc zrobić coś, co odnowiłoby w nim pragnienie życia - dać żonie wyjątkowy prezent.

Mąż wysłał żonę na kilkudniowy urlop

Darius zafundował swojej ukochanej pięciodniowy wyjazd od Nowego Jorku. Sam zaoferował, że zostanie w domu i zajmie się ich dwiema córkami. Kobiecie było nieco przykro, że będzie zwiedzała miasto bez męża, ale pomyślała, że może to być ze względu na jego gorsze samopoczucie. Pojechała więc i starała się nie martwić stanem zdrowia mężczyzny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

On w tym czasie zatrudnił dwie córki do pomocy i wspólnie wzięli się za przygotowanie prawdziwej urodzinowej niespodzianki dla ukochanej kobiety. Zabrali się za renowację podwórka. Przestrzeń za domem pary zawsze wydawała się pusta i ponura, ale teraz Darius miał na nią pomysł.

Mężczyzna nie do poznania odmienił podwórko

Darius postanowił zapełnić przestrzeń za domem placem zabaw dla swoich dzieci oraz miejscem, gdzie jego żona w upalne letnie dni mogłaby przyjmować gości. Poprosił przyjaciół i sąsiadów o pomoc - oni dostarczyli mu materiały budowlane - a sam wraz z córkami przez pięć dni bez przerwy pracował. Chociaż zajęcie było bardzo wyczerpujące, Darius czuł, że dzięki niemu wraca do sił. Teraz, po skończeniu budowy, może z całą pewnością powiedzieć, że podjął właściwą decyzję.

Gdy kobieta wróciła z wycieczki i zobaczyła, co przez ten krótki czas udało się przygotować rodzinie, zaniemówiła. Widok był cudowny, a do tego świadomość, że to wszystko zostało zorganizowane na jej cześć, jeszcze dodał mu splendoru.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Seniorzy martwią się o swoje emerytury. Nadchodząca waloryzacja jest zagrożona, powód może rozwścieczyć wielu

- Dzieci kochają swoją nową przestrzeń. Moja żona kocha nasze podwórko. I czuję się dziwnie zadowolony. Cieszę się, że to zbudowałem. To coś dało mi werwę do walki. Zrealizowałem swoje marzenia i mogę teraz podejść do walki ze spokojem - powiedział Darius.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz auto z instalacją gazową? Czeka cię bardzo niemiła niespodzianka
  2. Nagłaśniamy: antysemicki i antyromski żart w polskiej gazecie
  3. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. "Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku"
  4. 18-latek i 14-latka pili w parku alkohol. Później poszli na cmentarz, zrobili tam obrzydliwą rzecz, która nie mieści się w głowie
  5. Zadzwoniła do matki mordercy swojej córki. Powiedziała jej słowa, które prawie żadnej matce nie przeszłyby przez gardło

źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News