Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach

Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach Źródło: YouTube / CięcieUjęcie

Mąż nagle przerwał ich pierwszy taniec i odepchnął od siebie pannę młodą na oczach wszystkich gości. Kobieta była w szoku, kiedy dowiedziała się, dlaczego to zrobił.

Mąż rozpoczął pierwszy taniec ze swoją ukochaną, jednak nagle przestał tańczyć i odepchnął od siebie kobietę. Panna młoda nie miała pojęcia, co się dzieje, tak samo jak zgromadzeni na uroczystości goście. Po chwili wyszło na jaw, dlaczego mężczyzna zachował się w tak okrutny sposób. Kobieta nie mogła przestać płakać.

Mąż zostawił żonę podczas pierwszego tańca

Wesele Malwiny i Daniela wszyscy goście zapamiętają na długo. Kiedy młoda para pojawiła się na środku parkietu i rozpoczęła swój pierwszy taniec, wszyscy byli niezwykle wzruszeni. Małżeństwo tańczyło wtulone w siebie, czule spoglądając sobie w oczy. Przygotowali nawet kilka wyjątkowych figur tanecznych, które spotkały się z entuzjazmem weselników. Jednak nagle wydarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał. Pan młody przerwał ich wspólny taniec i odepchnął od siebie żonę.

Mężczyzna posadził zaskoczoną partnerkę na krześle i oddalił się od niej. Zaskoczona jego zachowaniem kobieta nie miała pojęcia, co się dzieje. Nagle muzyka zmieniła się na szybszą, a na parkiet wkroczyło kilku kolegów Daniela. Okazało się, że mężczyźni wspólnie z panem młodym przygotowali dla wszystkich niespodziankę.

Mąż przygotował dla ukochanej pomysłową niespodziankę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kumple pana młodego rozpoczęli swój własny popis taneczny, a ich choreografia rozbawiła Malwinę i innych gości do łez. Wkrótce dołączył do nich również mąż kobiety. Żona nie mogła przestać płakać ze śmiechu i ogromnego wzruszenia. Niespodzianka, którą przygotował jej ukochany była strzałem w dziesiątkę. Kobieta na zawsze zapamięta ich pierwszy taniec.

Dzisiaj grzeje: 1. Niesamowite znalezisko w polskiej rzece. Wielu nie mogło uwierzyć, leżało na samym dnie
2. 
5 osób nie żyje, w tym małe dziecko. Zginęli w okropnych okolicznościach, koszmarne informacje z zagranicy

Nagranie z tego nietypowego wesela trafiło do sieci i stało się hitem. Film obejrzano już ponad 10 milionów razy, a internauci są pod wielkim wrażeniem pomysłowości i ogromnego poczucia humoru, którym wykazał się pan młody.

- Szczęka mnie rozbolała od uśmiechu. Oby Wam obojgu życie przynosiło tylko takie przyjemne niespodzianki. Gratuluję pomysłu i realizacji wszystkim panom - napisała pod nagraniem jedna z internautek.

- Śliczna para. Wielkie brawa dla całego zespołu za pomysł, a przede wszystkim za odwagę - dodała kolejna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Żona Kamila Stocha krytykuje media. "Nie chce należeć do tego świata"
  3. Adrian z "Rolnik szuka żony" w końcu powiedział "dość". Musiał zareagować, chodzi o jego wybrankę
  4. Katarzyna Dowbor w końcu przesadziła? Jej słowa o własnej rodzinie wprawiają w osłupienie
  5. Kobieta poszła do toalety. Chwilę później została zaatakowana, dramatycznie walczyła o życie

źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News