Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach

Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach Źródło: YouTube / CięcieUjęcie

Mąż nagle przerwał ich pierwszy taniec i odepchnął od siebie pannę młodą na oczach wszystkich gości. Kobieta była w szoku, kiedy dowiedziała się, dlaczego to zrobił.

Mąż rozpoczął pierwszy taniec ze swoją ukochaną, jednak nagle przestał tańczyć i odepchnął od siebie kobietę. Panna młoda nie miała pojęcia, co się dzieje, tak samo jak zgromadzeni na uroczystości goście. Po chwili wyszło na jaw, dlaczego mężczyzna zachował się w tak okrutny sposób. Kobieta nie mogła przestać płakać.

Mąż zostawił żonę podczas pierwszego tańca

Wesele Malwiny i Daniela wszyscy goście zapamiętają na długo. Kiedy młoda para pojawiła się na środku parkietu i rozpoczęła swój pierwszy taniec, wszyscy byli niezwykle wzruszeni. Małżeństwo tańczyło wtulone w siebie, czule spoglądając sobie w oczy. Przygotowali nawet kilka wyjątkowych figur tanecznych, które spotkały się z entuzjazmem weselników. Jednak nagle wydarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał. Pan młody przerwał ich wspólny taniec i odepchnął od siebie żonę.

Mężczyzna posadził zaskoczoną partnerkę na krześle i oddalił się od niej. Zaskoczona jego zachowaniem kobieta nie miała pojęcia, co się dzieje. Nagle muzyka zmieniła się na szybszą, a na parkiet wkroczyło kilku kolegów Daniela. Okazało się, że mężczyźni wspólnie z panem młodym przygotowali dla wszystkich niespodziankę.

Mąż przygotował dla ukochanej pomysłową niespodziankę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kumple pana młodego rozpoczęli swój własny popis taneczny, a ich choreografia rozbawiła Malwinę i innych gości do łez. Wkrótce dołączył do nich również mąż kobiety. Żona nie mogła przestać płakać ze śmiechu i ogromnego wzruszenia. Niespodzianka, którą przygotował jej ukochany była strzałem w dziesiątkę. Kobieta na zawsze zapamięta ich pierwszy taniec.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwsza osoba z Europy walczy o życie. Turysta zaraził się śmiertelnie groźnym wirusem z Chin
2. 
Znamy terminy wypłat trzynastej emerytury. Każdy emeryt powinien zapisać je sobie w kalendarzu

Nagranie z tego nietypowego wesela trafiło do sieci i stało się hitem. Film obejrzano już ponad 10 milionów razy, a internauci są pod wielkim wrażeniem pomysłowości i ogromnego poczucia humoru, którym wykazał się pan młody.

- Szczęka mnie rozbolała od uśmiechu. Oby Wam obojgu życie przynosiło tylko takie przyjemne niespodzianki. Gratuluję pomysłu i realizacji wszystkim panom - napisała pod nagraniem jedna z internautek.

- Śliczna para. Wielkie brawa dla całego zespołu za pomysł, a przede wszystkim za odwagę - dodała kolejna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie wykupisz leków na e-receptę? Lekarze obchodząc przepisy zabierają pacjentom ich prawa
  3. Wszyscy trzymali za niego kciuki. Niestety, nie żyje Daniel
  4. Najgorszy finał studniówki, cała szkoła zapamięta go na długo. Okropna śmierć wstrząsnęła uczniami
  5. Gorące zdjęcie Majki Jeżowskiej w internecie. Widoku nie da się zapomnieć, wygląda na 59 lat?

źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News