Jej mąż zmarł po wypiciu popularnego napoju. Teraz ostrzega innych, pod żadnym pozorem tego nie pijcie

Jej mąż zmarł po wypiciu popularnego napoju. Teraz ostrzega innych, pod żadnym pozorem tego nie pijcie Źródło: Pexels/Breakingpic

Mąż nie spodziewał się, do czego może doprowadzić spożywanie pewnego napoju. Po jego wypiciu zmarł, a teraz jego żona postanowiła ostrzec innych przed tą zabójczą substancją.

Mąż Cassondry Reynolds, John, wypił napój, który okazał się być dla niego śmiertelną substancją. Na początku nikt nie spodziewał się, że popularny i powszechnie dostępny napój, może wywołać tak dramatyczne skutki. Niestety, John zmarł i pozostawił w żałobie swoją żonę. Napój ten jest popularny również w naszym kraju i często spożywany jest również przez młodzież. Lekarze apelują o rozwagę w piciu tego rodzaju substancji. 

Mąż pił napój raz dziennie 

Na pewno każdemu z nas zdarzyło się być bardzo zmęczonym, a do końca zmiany w pracy była jeszcze długa droga. Ratujemy się kawą i innymi wspomagaczami. Niestety, bardzo często ludzie, nad którymi zmęczenie bierze górę, chwytają po napój, który ma za zadanie szybko postawić na nogi. Chęć szybkiego pobudzenia ciała do dalszego działania sprawia, że nie zwracamy uwagi na to, co pijemy. Mąż Cassonry Reynolds, John również nie zdawał sobie sprawy z tego, że codzienne spożywanie tej substancji, może doprowadzić go do nagłej śmierci. 

John Reynolds miał jedynie 41 lat. Według lekarzy był okazem zdrowia. Niestety zmarł w wyniku powikłań po zatrzymaniu akcji serca. Powodem tego stanu okazały się być napoje energetyczne, które John spożywał raz dziennie, każdego dnia. Praca na nocne zmiany, zmuszała Johna do spożywania tego typu substancji, gdyż często odczuwał zmęczenie w pracy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Pewnego sobotniego poranka w rodzinie Reynolds rozegrał się dramat. Cassondra zauważyła, że z leżącym w łóżku mężem dzieje się coś niedobrego. Usłyszała, że z trudem łapie oddech. Postanowiła wezwać służby ratunkowe. John został natychmiast przewieziony na OIOM oddziału kardiologicznego. Jak się okazało, u mężczyzny wystąpiło nagłe zatrzymanie akcji serca. Lekarze początkowo nie wiedzieli skąd taka nagła, dramatyczna sytuacja zdrowotna u mężczyzny. Po rozmowie z żoną, wszystko stało się jasne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

Kobieta przyznała, że mąż codziennie wypija jeden napój energetyczny, gdyż pracuje na nocne zmiany. Lekarze powiedzieli Cassondrze, że niestety coraz więcej ludzi ma problemy z sercem po spożywaniu napoi energetyzujących. Przez dwa tygodnie John był w śpiączce, jednak z powodu niedotlenienia i uszkodzenia mózgu mężczyzna zmarł. Teraz kobieta apeluje do innych osób, aby nie spożywali tego typu substancji. Rozpoczęła kampanię, która ma na celu uświadomić ludzi, jakie konsekwencje niesie za sobą picie tzw. energetyków. Kobieta dalej nie może się pogodzić ze śmiercią męża i prosi o rozwagę przed korzystaniem z tego typu substancji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  3. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  4. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  5. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News