Niedawno świętowali pierwszą rocznicę ślubu, a już szykuje się rozwód. Kasia usłyszała najgorszą prawdę o swoim mężu

Niedawno świętowali pierwszą rocznicę ślubu, a już szykuje się rozwód. Kasia usłyszała najgorszą prawdę o swoim mężu Źródło: Unsplash / Aricka Lewis

Mąż mocno zaskoczył swoją niedawno poślubioną żonę. Minął zaledwie rok, odkąd stanęli przed ołtarzem, a on już zażądał rozwodu. Tym samym zaprzepaści kilka lat życia. Kobieta jest załamana.

Mąż Kasi podjął zaskakującą decyzję. Zaledwie rok po złożeniu jej przysięgi małżeńskiej, wyprowadził się z domu i zażądał rozwodu. Wszystko przez kobietę, którą poznał w pracy. Kasia nie chce tak łatwo rezygnować z tego związku. Podzieliła się swoją historią z redakcją portalu "Papilot".

Mąż zaskoczył rok po ślubie. Już chce rozwodu

Rozwód był ostatnim, o czym kobieta myślała, gdy stanęła obok swojego narzeczonego przed ołtarzem. Okazało się jednak, że składanie przysięgi było tylko nic nieważnym rytuałem, słowami bez wartości - przynajmniej dla męża Kasi. 

Jak opowiada, ślub był dla niej tak stresującym przeżyciem, że nie pamięta dokładnie nawet przebiegu uroczystości. Przygotowania trwały długo, uroczystość była kosztowna, lecz wielu wspomnień brak. Choć może to i lepiej, skoro małżeństwo tak szybko może się skończyć. Może wspomnienia byłby w tej sytuacji jeszcze bardziej bolesne.

Okazało się, że mąż Kasi wytrwał w swojej przysiędze rok. A nawet krócej - po roku dopiero przyznał się, że poznał inną kobietę i to z nią chce spędzić resztę życia. Jak tłumaczy, "zakochał się".

Byli z sobą osiem lat. Teraz chce wszystko zniszczyć

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zdradził Kasię z kobietą poznaną w pracy. Nie był to jednak jednorazowy błąd, którego mężczyzna by żałował. Przeciwnie - tamten związek trwał wiele tygodni, a on jest przekonany, że się zakochał. Dlatego postanowił zakończyć nie tylko małżeństwo, lecz przede wszystkim długotrwały, ośmioletni związek z Kasią.

Ona nie może się z tym pogodzić. Wie, że gdyby mąż wyraził skruchę, wybaczyłaby mu. Jednak on wyprowadził się z mieszkania, chce rozwodu i nowego życia u boku innej. Najgorsze, że Kasia szuka błędu, jaki popełniła - nie wie jednak, co robiła źle, w czym jest gorsza od kochanki męża.

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letni chłopiec chciał założyć sukienkę na ślub. Reakcja jego matki wprawia w osłupienie
2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

On nie zwraca uwagi nawet na głos swojej matki, która stara się przemówić mu do rozumu. Dla mężczyzny liczy się już tylko nowa wybranka. I to jest najbardziej zaskakujące - mężczyzna jest w stanie zaprzepaścić osiem lat wspólnego życia z inną osobą. Kasi nadal zależy na tym związku i jest gotowa go uratować. Niestety, do tego potrzeba dwojga chętnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia Martyny Wojciechowskiej. NIE ŻYJE najbliższa jej osoba: "Nie mogę zrozumieć, dlaczego Rafał nie żyje"
  2. Koniec z pozycją "69"! Wszyscy oszaleli na punkcie nowej "68", to prawdziwy HIT!
  3. Nareszcie! Agnieszka Kaczorowska wyjawiła najbardziej skrywaną tajemnicę. Poznaliśmy imię jej córki
  4. 6-miesięcznie dziecko zmarło, mama zapadła w śpiączce. Dramat w warszawskim parku w końcu doczeka się rozstrzygnięcia
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: Papilot

Następny artykuł