Mąż został nagrany przez żonę, gdy spał. Nieświadomie robił przedziwne rzeczy

Mąż został nagrany przez żonę, gdy spał. Nieświadomie robił przedziwne rzeczy Źródło: Screen/youtube/America's Funniest Home Videos

Mąż przebywający w sennych marzeniach, został nagrany przez żonę. Kiedy pokazała film swoim znajomym, nie mogli w to uwierzyć. Teraz to prawdziwy hit internetu.

Mąż został nagrany przez żonę w trakcie podróży po krainie marzeń sennych. Kiedy śpimy, nie możemy kontrolować tego, co robimy. Czasem jest to jedynie beztroskie chrapanie, ale są momenty, w których możemy pomyśleć, że śniący bawi się o wiele lepiej od nas, a wszystko przez dźwięki, które wydaje. Tak też było w tym przypadku. 

Mąż został nagrany przez żonę podczas snu

Gdy sen drugiej osoby nie jest przez nikogo zakłócany, a wygląda na dobrą zabawę, często staje się powodem do żartów. Żona, która sięgnęła po telefon, aby nagrać męża, na pewno nie liczyła, że nagranie od razu zostanie okrzyknięte hitem internetu. Wszystko przez to, że jej ukochany najwyraźniej śnił o czymś niesamowicie zabawnym, bo podczas snu cały czas się śmiał, prychał ze śmiechu jak po usłyszeniu dobrego kawału i najwyraźniej naprawdę świetnie się bawił. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Konflikt partnerów

Kiedy jeden z partnerów dobrze się bawi, a drugi musi tego słuchać, może dojść do nieprzyjemnego starcia. Bohaterka artykułu poradziła sobie z tym inaczej. Postanowiła uwiecznić śmiejącego się przez sen męża, aby mieć z tej sytuacji trochę frajdy również dla siebie oraz przyjaciół. Na pewno nie spodziewała się, że z czasem wywoła również uśmiech na twarzach tysięcy internautów, a tak się właśnie stało. Po zamieszczeniu nagrania w sieci, momentalnie stało się ono jednym z najczęściej przekazywanych dalej materiałów. Choć już obejrzały je tysiące ludzi z całego świata, wyświetlenia ciągle rosną i wszystko wskazuje na to, że będzie ich coraz więcej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka przyznała się do alkoholizmu, narkomanii i lekomanii. Zdradzała swoich TRZECH mężów. Będziecie w szoku

2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

Badania wykazały, że chrapanie może doprowadzić do utraty słuchu partnera. Kiedy chrapiemy zabieramy osobie obok poziom jakości snu, co może prowadzić do okropnych skutków następnego dnia. Zarówno dla nas jak i drugiej połówki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Mąż nagrał swoją żonę ukrytą kamerą. Był w szoku, gdy zobaczył, co robi z ich dzieckiem
  3. Krystyna Pawłowicz w nocy nie była w stanie wsiąść do taksówki. Posłance pomogła policja
  4. Nagrano Kaczyńskiego z ukrycia. Widać na filmie jak traktuje się "szeregowego posła"
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

 źródło: lolmania

Następny artykuł