W portfelu znalazł list od żony, który napisała tuż przed śmiercią. Złapiesz się za głowę, tak mocne są to słowa

W portfelu znalazł list od żony, który napisała tuż przed śmiercią. Złapiesz się za głowę, tak mocne są to słowa Źródło: Pixabay.com/Pexels

Mąż był silnie związany z żoną przez całe życie. Mimo upływu lat łączące ich uczucie nie straciło na sile. W końcu jednak kobieta wylądowała w szpitalu, a jej partner musiał przygotować się na najgorsze. Właśnie wtedy znalazł w jej portfelu wiadomość, która każdemu złamałaby serce.

Mąż i jego żona stanowili szczęśliwy związek przez 60 lat. Taki staż robi ogromne wrażenie, bowiem nie każdemu udaje się przez ponad pół wieku tworzyć szczęśliwą rodzinę. Dla nich to było bardzo łatwe. jak sami często mawiali, łączyły ich przekonania, światopogląd i zainteresowania, dzięki czemu doskonale się rozumieli i nie nudzili się w swoim towarzystwie. Ich historia jest wyjątkowo poruszająca.

Przez wiele lat tworzyli szczęśliwe małżeństwo. W końcu kobieta wylądowała w szpitalu

Jimmy i Billie Breland pielęgnowali swój związek i dbali, by łączące ich uczucie cały czas było tak samo mocne, jak na początku ich relacji. Robili to między innymi trzymając się za ręce przy każdej okazji. Córka wspomina, że właśnie tak widywała ich najczęściej. Wszystko dobrze się układało aż do momentu, gdy kobieta podupadła na zdrowiu. Jej stan był na tyle zły, że musiała trafić do szpitala. 

Mąż bez wahania postanowił towarzyszyć ukochanej i "wprowadził się" na salę. Tam trzymał ja za rękę, tak jak jak to robił przez całe życie. Nie chciał jej opuścić ani na chwilę tym bardziej, że lekarze nie mieli optymistycznych prognoz dotyczących jej stanu. Wkrótce spełniły się najgorsze obawy, a 83-latka zmarła u boku swojego mężczyzna.

Jimmy był załamany, ale jego żona doskonale to przewidziała. Postanowiła zostawić dla niego wiadomość w swoim portfelu, wiedziała bowiem, że tam na pewno ją znajdzie. Nie pomyliła się. To, co przeczytał, wyciska łzy z oczu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż przeczytał rozrywające serce słowa od żony tuż po jej śmierci

Jak się okazało, kobieta przewidziała, że może nie przeżyć nagłego pogorszenia i zawczasu napisała dla męża liścik, w którym zawarła bardzo smutne słowa. Miała nadzieję, że po ich przeczytaniu mężczyźnie będzie łatwiej pogodzić się ze stratą ukochanej.

- Proszę, nie płacz z powodu mojej śmierci. Ciesz się, że żyłam! Przecież wiesz, że teraz jestem w szczęśliwym miejscu. I wiesz, że znowu się spotkamy. Do zobaczenia! - napisała.

Nikt nie mógł się spodziewać tak mocnych słów. Przede wszystkim porusza myśl, że Billy była w pełni pogodzona ze swoją śmiercią, a do tego udało jej się zachować optymizm. Co więcej, znalazła w sobie siłę, aby pocieszyć zrozpaczonego męża. Teraz treść wiadomości krąży po sieci, bowiem córka pary postanowiła, że opowie tę niezwykłą historię na swoim Facebooku. Dzięki niej internauci mogą poznać potęgę prawdziwej miłości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Roksana Węgiel pokazała BARDZO odważne zdjęcie i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Ekspert TVP właśnie potwierdził najgorszą wizję Jackowskiego. Chodzi o "ekstremalne zjawiska pogodowe"
  4. Styliści złapali się za głowy. Tak teraz wygląda 14-letnia Roksana Węgiel, ciężko uwierzyć własnym oczom
  5. Mieszkaniec przypadkiem wszystko nagrał. Przełomowy odzew na apel policji ws. zaginionego Dawida
  6. Wszyscy pokochali go za dziecięcą rolę w "Ranczo". Po latach jest takim amantem, że niejedna miłośniczka serialu może stracić dla niego głowę
  7. Polski gwiazdor ciężko raniony nożem, w stanie krytycznym trafił do szpitala. Porażające informacje Polsatu  
     

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News