Mąż podejrzewał ją o romans. Po latach ujawniono największą tajemnicę Anny Jantar

Mąż podejrzewał ją o romans. Po latach ujawniono największą tajemnicę Anny Jantar Źródło: instagram.com/anna.jantarfanclub

Mąż Anny Jantar długo podejrzewał swoją ukochaną o romans, który miała mieć ze swoim bliskim przyjacielem. Dopiero po latach ujawniono tajemnicę wielkiej gwiazdy polskiej estrady. Sprawa była o wiele bardziej skomplikowana, niż pobocznym obserwatorom mogłoby się wydawać.

Mąż Anny Jantar przez długi czas nie mógł pogodzić się z tym, co łączyło jego żonę i jej przyjaciela. Uważał, że ich relacja była zbyt bliska - był zazdrosny o głębokie emocje, jakie rozkwitały między nimi. Podejrzewał swoją żonę nawet o romans z Kondratowiczem., a dopiero po latach ujawniono największą tajemnicę gwiazdy, o której jej fani nie mieli pojęcia. 

Mąż podejrzewał ją o romans. Tajemnica ujrzała światło dzienne

"Mamy dla siebie - siebie" to popularny utwór Anny Jantar, który szczególnie dobrze znają wierni fani jej twórczości. Wydaje się nadal aktualny, bo traktuje o rzeczach, które zwyczajnie się nie starzeją. Utwór mówi o wręcz idealnej przyjaźni, o której marzy każdy.

Niektórzy twierdzą, że utwór mówi nawet o czymś więcej. Biorąc to pod uwagę, Jarosław Kukulski miał być bardzo zazdrosny o to, co łączyło jego żonę i jej przyjaciela. O nieszczęściu, jaki dzieje się w małżeństwie Anny Jantar mówiła także jej córka - Natalia Kukulska, która pewnego dnia w końcu postanowiła, że przeczyta pamiętniki matki, choć było to dla niej olbrzymim cierpieniem. W zapiskach także zawarta była bolesna tajemnica, która w końcu wyszła na jaw - artystkę łączyła z przyjacielem głęboka przyjaźń, lecz fizycznego romansu nie było. 

Janusz Kondratowicz czuł się niezręcznie, będąc posądzanym o romans

Jak wyznał w rozmowie z "Na Żywo" przyjaciel i współtwórca tekstu "Mamy dla siebie - siebie" Janusz Kondratowicz, najgorzej było, gdy Anna Jantar pokazała warstwę liryczną utworu po raz pierwszy swojemu mężowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 - (...) Jarek wpadł w szał. Zaczął nas podejrzewać o romans!- wyznał wówczas.

Przez długi czas starał się przekonać Jarosława Kukulskiego, że w rzeczywistości jego i Annę Jantar łączy tylko i wyłącznie przyjaźń, a także pasja do muzyki i twórczości artystycznej. Słowa Kukulskiego bolały go i czuł się przez nie niezręcznie. 

 - Długo musiałem go przekonywać, że ta niewinna piosenka, to nie wyznanie miłosne Anny do mnie, czy moje do niej, a apoteoza przyjaźni. On jednak wiedział swoje - żalił się Janusz Kondratowicz.

Po latach więc ujawniono prawdę o ich relacji i wszystko wskazuje na to, że była to jedynie niesamowicie głęboka przyjaźń. Anna Jantar nie zdradziła swojego męża. Jarosław Kukulski prawdopodobnie do śmierci myślał jednak, że romans był prawdą.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Media martwią się o zdrowie Julii Wieniawy. Jej choroba daje złe znaki
  4. Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo
  5. Z ostatniej chwili: Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Rodzina aktorki właśnie przekazała wiadomość o jej śmierci. "To koniec"

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News