Przypadkiem odkryła straszną prawdę o mężu. Szybko schudła o 76 kilogramów

Przypadkiem odkryła straszną prawdę o mężu. Szybko schudła o 76 kilogramów Źródło: imgur/QyYlIpa

Mąż zrobił straszną rzecz, która wstrząsnęła jego żoną. Zdesperowana kobieta początkowo nie wiedziała jak ma się pozbierać po strasznych przeżyciach, jednak szybko postanowiła zająć się po prostu sobą. Dzisiaj wygląda rewelacyjnie, bo schudła aż 76 kg.

Mąż tej kobiety okazał się być strasznym draniem. Początkowo żona nie mogła uwierzyć w to, co się stało. Na szczęście szybko otrząsnęła się po traumatycznych wydarzeniach i postanowiła zadbać o siebie. Schudła aż 76 kg i dzisiaj cieszy się życiem i nienaganną sylwetką. Ta historia może być inspiracją dla wielu skrzywdzonych kobiet.

Mąż zdradził swoją żonę 

Leanne Champ biorąc ślub nie wyglądała zbyt dobrze. Miała dużą nadwagę, co źle wpływało na jej ogólny wygląd. Pewnego dnia kobieta dowiedziała się, że mąż ją zdradził i nie chce już z nią być. Mimo ogromnego szoku Leanne stwierdziła, że czas zawalczyć o samą siebie. Gdy patrzyła w lustro, wiedziała, że nie wygląda zbyt dobrze. Młoda kobieta stwierdziła, że w końcu przyszedł czas na wielkie zmiany. 

Zdrada męża była bodźcem do działania kobiety. Leanne w wieku 24 lat ważyła 127 kg, przez co czuła się i wyglądała fatalnie. Niestety zaniedbała swoje ciało na własne życzenie. Kobieta uwielbiała jeść fast foody, a zdrowe posiłki raczej nie gościły w jej codziennym menu. Po smutnych wydarzeniach w życiu stwierdziła, że nadszedł czas na radykalne zmiany. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Leanne rozpoczęła swoją walkę o nowe ciało od odstawienia ukochanych fast foodów. Zdała sobie sprawę, że śmieciowym jedzeniem wynagradzała samą siebie za braki w innych sferach życia. Postanowiła nie tylko zawalczyć o swoje ciało, ale także o duszę. Chciała nie tylko czuć się pięknie, ale także marzyła o tym, aby odzyskać swoją godność.  

Dzisiaj grzeje: 1. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Kobieta postawiła sobie za cel nie tylko utratę kilogramów, ale również zwiększenie pewności siebie. Chciała raz na zawsze pozbyć się kompleksów, które towarzyszyły jej praktycznie przez całe życie. Leanne przeszła na zdrową dietę i zaczęła ćwiczyć. Po 2 latach ciężkiej pracy schudła 76 kg i nie zamierza wracać do dawnego życia. Kobieta wygląda na prawdę zjawiskowo i może być inspiracją dla wielu osób, które chcą zawalczyć o siebie.

Imgur.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. W dniu ślubu dostała list od byłego kochanka. Przeczytał go jej narzeczony i momentalnie zemdlał
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: Popularne

Następny artykuł