Żona upozorowała własną śmierć. Mąż stanął jak wryty, gdy pojawiła się na pogrzebie

Żona upozorowała własną śmierć. Mąż stanął jak wryty, gdy pojawiła się na pogrzebie Źródło: Pixabay/ carolynabooth

Mąż był przerażony, gdy zorientował się, że jego żona żyje. W jednej chwili, przed wszystkimi zebranymi, wyszły na jaw jego zbrodnie. Mężczyzna miał wiele na sumieniu, a dzięki podstępowi żony zapłaci za nie.

Mąż zlecił gangowi porwanie własnej żony. Co nim kierowało - tego nie wiadomo, prawdopodobnie był po prostu złym z natury człowiekiem. Sam jednak padł ofiarą oszustwa, dzięki czemu jego zbrodnie wyszły na jaw, a on sam został ukarany za swoje czyny.

Mąż porywa żonę. Dramat w Afryce

Noela Rukundo mieszka w Australii, lecz musiała przylecieć do rodzinnego kraju na pogrzeb bliskiej osoby. Nie spodziewała się, że wkrótce przyjdzie jej odwiedzić własny pogrzeb. Wszystko z powodu jej męża, Balengi Kalala, który, co wyszło na jaw kilka lat po ślubie, nie okazał się dobrym małżonkiem. Noela wiedziała, że bywa on agresywny, lecz nie sądziła, że stać go na zorganizowanie porwania i zlecenie śmierci.

Kobieta została zaatakowana pod hotelem. Napastnik przystawił jej pistolet do głowy, została siłą wepchnięta do samochodu. Nie wiedziała, co się dzieje, aż usłyszała znajomy głos dobiegający z telefonu porywacza. To jej mąż dopytywał się, czy "już jest po wszystkim".

Moralność porywaczy i zemsta żony. Szok na pogrzebie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Noela została zamknięta w ciemnym pomieszczeniu, a porywacze co chwila pytali co zrobiła swojemu mężowi i dlaczego on chce ją zabić. Kobieta nie wiedziała, co odpowiedzieć, przez dwa dni przerażona słuchała rozmów porywacza z jej mężem. Słyszała wyraźnie, jak Balenga wydaje zlecenie zabójstwa.

Noela przygotowywała się na śmierć, gdy nagle jeden z porywaczy powiedział jej, że mają inny plan. Nie zabijają niewinnych osób, chcą więc dać Balendze nauczkę. Wezmą od niego pieniądze, a kobietę uwolnią. Śmierć kobiety została upozorowana. Noela postanowiła, że ujawni się na swoim pogrzebie. Ten pomysł wpadł jej do głowy, gdy dowiedziała się, że mąż opowiedział rodzinę bajkę o jej śmiertelnym wypadku.

Dzisiaj grzeje: 1. Popularny lek dla dzieci pilnie wycofany ze sprzedaży. Każdy może mieć go w swojej apteczce
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Dziś mogłaby jeszcze żyć

Kobieta przyszła więc na swój pogrzeb. Gdy stanęła przed zebranymi na ceremonii, Kalala był tak wstrząśnięty, że potrafił tylko wydukać: "To ty? Czy twój duch? Przecież nie żyjesz..." Po czym, chyba nadal będąc w szoku, przeprosił ją. Zdążył zrobić tylko tyle, ponieważ potem aresztowała go wezwana na cmentarz policja. Mąż został skazany za zlecenie zabójstwa swojej żony, Noela wróciła do Australii cała i zdrowa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl pokazał wyniki. Sieć ujawnia też płace, ich wysokość może Cię mocno zdziwić
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Kiedy ten noworodek się urodził, w ogóle nie wyglądał jak inne dzieci. Nawet własna matka się go panicznie bała
  4. Syn gwiazdora Ranczo publicznie apeluje do matki. Jest zaniepokojona
  5. Ciężarna 19-latka została zbiorowo zgwałcona. Ojciec jej dziecka nie żyje

Źródło: Popularne

Następny artykuł