Na pogrzebie niechcący usłyszała, co mąż powiedział nad trumną żony. Nie mogła zwlekać, od razu zareagowała

Na pogrzebie niechcący usłyszała, co mąż powiedział nad trumną żony. Nie mogła zwlekać, od razu zareagowała Źródło: Pixabay/PICNIC-Foto-Soest

Mąż jak wiemy bardzo przywiązany jest do swojej żony. To jemu jest najciężej zmierzyć się ze śmiercią tak bliskiej osoby.

Mąż po śmierci żony nie jest już tą samą osobą co za życia ukochanej. To najsmutniejszy moment dla człowieka, lecz jak wiemy jest on nieunikniony. Możemy pogodzić się odejściem, lecz podświadomy ból i smutek zostanie z nami na zawsze. Pamięć o osobie pozostanie do końca naszego życia.

Fotografka April Yurcevic Shepperd była świadkiem smutnej, lecz zarazem pięknej sceny. Postanowiła ją uwiecznić na zdjęciu. Starszy mężczyzna czuwał przy trumnie swojej wieloletniej małżonki. Na jego twarzy malował się ból niewysłowionej miłości.

Miłość ta przetrwała wszystko, trwała aż do samego końca. Kobieta nie zamierzała publikować zdjęcia. Zrobiła to jednak na prośbę wdowca i całej rodziny, którzy mają nadzieje, że historia ta pomoże osobą przechodzącym przez taką sytuacją i przypomni wszystkim, że prawdziwa miłość wciąż istnieje.

Mąż czuwał nad trumną swojej ukochanej

Fotografka widziała historię miłości, która nie jest wymysłem młodych. Nie była pełna pasji i przyprawiona hormonami. Nie była to też miłość typowa dla nowożeńców upojonych wizją spędzania życia u boku kochającej osoby. Znamy wiele przypadków gdzie przysięgi małżeńskie są łamane jedna za drugą. To co kobieta otrzymała tego dnia było niesamowitą rzadkością.

Nie można opisać w słowach to co widziała kobieta. Smutek męża był tak wielki, że łzy same cisną się do oczu. Wyglądało to tak jakby stracił najcenniejszą osobę w swoim życiu. Istny skarb bez którego nie może dłużej żyć. Wydawało się wtedy, że między nimi była perfekcyjna miłość, która nie zdarza się często. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy mężczyzna wchodził z sali jego kroki były niepewne. Determinacja jednak niezachwiana. Oczy był skupie na obiekcie stojącym po drugiej stronie sali. Podszedł do trumny, która była uchylona do połowy. Nachylił się nad nią i ucałował pomalowane szminką usta swojej spoczywającej w wiecznym śnie żony.

Ustawił krzesło blisko trumny. Usiadł na nim i zaczął gładzić swoją ukochaną po ramieniu. Wyglądało to tak jakby ją pocieszał, lecz w rzeczywistości pocieszał sam siebie. Same odwiedziny były zaplanowane na późniejszą godzinę. Mąż jednak nie chciał zmarnować ostatnich kilku godzin. Przez ponad 60 lat trwała ona przy nim. Teraz on chciał chociaż przez ten krótki czas być ten ostatni raz przy niej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Biedronka zamknięta, ekspedientka ma koronawirusa. Pilny komunikat sieci

2. ”Królowe życia”: przyjaciel Dagmary trafił do szpitala psychiatrycznego. Kolejny dramat gwiazdy TTV

Gdy przysiadł obok niej za pewne przypomniały mu się wszystkie piękne chwile wspólnego życia. Jego ostatnie słowa były bardzo delikatne i ciche. Można przypuszczać, że mówił je wielokrotnie przez wszystkie lata małżeństwa, lecz tym razem padły one ostatni raz. Mężczyzna do swojej spoczywającej żony powiedział - Wiem, że mnie nie słyszysz, ale kocham Cie - po tych słowach po policzkach popłynęły łzy. Było to ich pożegnanie, które zapamiętają wszyscy uczestnicy tego pogrzebu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Liczba ofiar wirusa SARS-CoV-2 przekroczyła już 100 tysięcy. Niepokojące dane Uniwersytetu Hopkinsa
  2. Anna Lewandowska w tym miesiącu urodzi. Pokazała ciążowy brzuszek na siłowni (FOTO)
  3. Najsmutniejsza Wielka Sobota w Polsce. Liczba zakażonych i zgonów wystrzeliła, są najnowsze dane
  4. 20-latek nie miał żadnych szans, dwie osoby walczą w szpitalu. Porażające wiadomości z polskiej miejscowości
  5. W mikrofalówce ugotujesz ziemniaki w 3 minuty. Wystarczy pamiętać o jednej ważnej rzeczy
  6. Rolnicy wylewają całe cysterny mleka na pole. Druzgoczące zdjęcia obiegają światowe media

Źródło: szokuje.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News