Żona wynajęła detektywa. Odkrył co robi jej mąż i zdębiał, kobietę aż zamurowało poznając prawdę

Żona wynajęła detektywa. Odkrył co robi jej mąż i zdębiał, kobietę aż zamurowało poznając prawdę Źródło: unsplash/Anthony Tran/

Mąż od dawna coś przed nią zatajał. Gdy pełna podejrzeń postanowiła w końcu poznać całą prawdę, nie spodziewała się, że dowie się czegoś takiego. Nie potrafiła ukryć emocji.

Ukochany mąż zaczął się bardzo dziwnie zachowywać, co od razu zwróciło jej uwagę. Do końca miała jednak nadzieję, że wszystko okaże się tylko jej wymysłem, a mężczyzna jest wobec niej uczciwy. Szybko okazało się, że były to tylko złudne nadzieje, ale nawet w swoim największym koszmarze nie była w stanie wyobrazić sobie tego, co okazało się potworną rzeczywistością.

Gdy nabrała podejrzeń, wynajęła detektywa, by dowiedział się co robi jej mąż 

24-letnia Lyndsey mieszka na co dzień w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Od nieco ponad roku jest, a przynajmniej była dotychczas, szczęśliwą żoną. Między nią a 26-latkiem początkowo wszystko układało się naprawdę dobrze, ale z biegiem czasu zauważyła, że ukochany dziwnie się zachowuje. 

Dłużej zostawał w pracy, wyjazdy w delegacje były dla niego większą przyjemnością niż utrapieniem, mniej z nią rozmawiał, a do tego wszystkiego nie rozstawał się ze swoim telefonem - zupełnie tak, jakby coś w nim ukrywał. Choć Brytyjka miała nadzieję, że tylko jej się to wydaje, postanowiła wynająć prywatnego detektywa, który śledząc jej męża, miał ujawnić całą prawdę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zamurowało ją, gdy poznała prawdę 

Jeszcze przez pewien czas Lyndsey żyła w wielkiej niepewności, jednak w końcu przyszedł dzień, w którym poznała całą druzgoczącą prawdę. Pewnego wieczora detektyw Carter Harris jechał za 26-latkiem, a punktem docelowym okazał się oddalony o zaledwie godzinę drogi od jego miejsca zamieszkania hotel. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki 

Gdy tylko mężczyzna wysiadł z samochodu, u jego boku pojawiła się sporo starsza kobieta. Szybko okazało się, że nie jest to wcale ani jego babcia, ani zwykła znajoma. Mąż 24-latki nie tylko ją zdradzał, ale robił to z dojrzałymi kobietami, które poznawał za pośrednictwem portalu internetowego. Jego ówczesna kochanka miała 72 lata, dwoje dzieci i czworo wnucząt. Lyndsey długo nie mogła w to uwierzyć, jednak gdy tylko poznała prawdę wiedziała, że jej małżeństwo nie ma już sensu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Złagodzenie zakazu handlu. Sklepy mogą być OTWARTE w niedzielę do ustalonej godziny
  2. Przyszła na badanie USG. Lekarz prawie zemdlał, gdy zobaczył, co ma w brzuchu
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

Źródło: fakt 

Następny artykuł