Majętny mąż chciał być pochowany z całą fortuną. Zemsta żony po jego śmierci zasługuje na oklaski

Majętny mąż chciał być pochowany z całą fortuną. Zemsta żony po jego śmierci zasługuje na oklaski Źródło: wallpaperflare

Mąż zaskoczył swoją żonę, gdy zdradził jej, jakie ma ostatnie życzenie. Kobieta nie spodziewała się, że jej ukochany zażyczy sobie, by zostać pochowanym z całym majątkiem. Żona wiedziała, że jest bardzo przywiązany do swoich ciężko zarobionych pieniędzy, ale nie przypuszczała, że aż tak. Postanowiła spełnić jego prośbę, ale na swój sposób. 

Mąż był jedną z tych osób, które wielką wagę przykładały do pieniędzy. Nigdy nie szedł na kompromis, jeżeli chodzi o wydatki. Wiedział, że cała rodzina nazywa go skąpcem, ale nic sobie z tego nie robił. Wiedział, że musi mieć zapewnione pieniądze na przysłowiową "czarną godzinę". 

Mąż ciężko pracował i odkładał wszystkie pieniądze

Mąż przez lata ciężko pracował, by następnie odkładać jak najwięcej pieniędzy. Z każdej wypłaty potrafił odłożyć nawet połowę sumy. Zależało mu na tym, żeby mieć pokaźne oszczędności. Rodzina kochała go pomimo ogromnego skąpstwa. Wiedzieli, że oprócz wielkiej miłości do pieniędzy, zależy mu także na bliskich. 

Niestety, pewnego dnia okazało się, że jest chory. Lekarze nie dawali mu niemalże żadnych szans na przeżycie. Mąż powoli przygotowywał się do śmierci. Przez wiele wieczorów zastanawiał się, co teraz zrobić z tymi odłożonymi pieniędzmi i zadecydował, że chciałby z nimi zostać pochowany. O wszystkim poinformował swoją żonę, która zgodziła się spełnić jego ostatnią wolę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż został pochowany z całym majątkiem 

Wkrótce po rozmowie z żoną, mężczyzna zmarł. Jego pogrzeb przyciągnął wielu mieszkańców miasta. Gdy podczas uroczystości trumna z ciałem mężczyzny miała zostać zamknięta, żona poprosiła, by ksiądz zaczekał chwilę. Kobieta wyciągnęła z torby pudełko po butach i włożyła je do środka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel MZ. Dotyczy wszystkich Polaków, pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć
2. Pomyliła raka ze zwykłym skurczem. Lekarze musieli podjąć dramatyczną decyzję

3. Minister Szumowski się wygadał. Zdradził, kiedy w całej Polsce wrócą rygorystyczne obostrzenia

Jedna z kobiet, która była obecna na pogrzebie, zapytała żony zmarłego, co znalazło się w pudełku. “Mąż chciał być pochowany ze wszystkimi swoimi pieniędzmi, więc włożyłam je tam" odpowiedziała wdowa. Kobieta nie mogła uwierzyć, że do jednego pudełka po butach zmieścił się cały majątek mężczyzny. Wdowa szybko wyjaśniła, co zrobiła. 
 
- Jestem dobrym chrześcijanką, nie potrafię kłamać. Obiecałam mu, że włożę te pieniądze do trumny razem z nim. zebrałam wszystkie jego pieniądze, umieściłam je na moim koncie i wypisałam mu czek - wyznała kobieta. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość sprzed kilku godzin. Nie żyje Michał Bąk, stratował go byk
  2. Nagła decyzja premiera Morawieckiego. Sytuacja wymknęła się spod kontroli
  3. Polacy pogrążyli się w rozpaczy. Nie żyje Michał Bąk, miał dopiero 24 lata
  4. Pilny apel MZ. Dotyczy wszystkich Polaków, pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć
  5. Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułów

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News