Były mąż Kaczyńskiej nie zostawił na Dudzie suchej nitki. Nikt nie spodziewał się podobnych słów

Były mąż Kaczyńskiej nie zostawił na Dudzie suchej nitki. Nikt nie spodziewał się podobnych słów Źródło: LUKASZ GAGULSKI East News

Mąż Marty Kaczyńskiej, z którym rozwiodła się w 2016 roku, rzadko wypowiada się publicznie, jednak tym razem nie szczędził ostrych słów pod adresem prezydenta Andrzeja Dudy. Marcin Dubieniecki opublikował w mediach społecznościowych komentarz, który wywołał ogromne poruszenie wśród internautów.

Mąż Kaczyńskiej, z którym rozwiodła się w 2016 roku, skomentował wpis na Twitterze, odnoszący się do niedawnych bulwersujących wydarzeń w stolicy. Policja w Warszawie brutalnie spacyfikowała uczestników pokojowej manifestacji w obronie Margot, aktywistki LGBT. Marcin Dubieniecki skierował kilka kąśliwych słów w kierunku prezydenta kraju, Andrzeja Dudy.

Mąż Marty Kaczyńskiej opublikował ostry komentarz w sieci

Do wstrząsających wydarzeń doszło niedawno w stolicy kraju, a opinia publiczna wciąż żywo dyskutuje o sytuacji, która miała miejsce na Krakowskim Przedmieściu. Policja brutalnie spacyfikowała uczestników pokojowej manifestacji wspierającej aktywistkę LGBT, która została aresztowana przez służby. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia z szarpaniny, do której doszło pomiędzy funkcjonariuszami, a członkami zgromadzenia. Wiele z nich pokazuje policjantów, którzy używają przemocy w stosunku do manifestujących.

Jedno z takich zdjęć zostało opublikowane na Twitterze. Na fotografii widać policjanta, który kolanem przyciska głowę mężczyzny do chodnika. Użytkowniczka portalu oznaczyła w swoim poście prezydenta kraju, Andrzeja Dudę. 

- Panie @AndrzejDuda, gdzie pan jest? - podpisała zdjęcie użytkowniczka Twittera.

Marcin Dubieniecki odniósł się do Andrzeja Dudy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy od innych użytkowników sieci. Wśród nich znalazł się również Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej. Z postu adwokata i trójmiejskiego przedsiębiorcy wynika, że nie popiera on obecnej władzy, która znajduje się w rękach partii prowadzonej przez stryja jego byłej partnerki, Jarosława Kaczyńskiego. W swojej wypowiedzi Marcin Dubieniecki w kąśliwy sposób odniósł się do głowy państwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczny wypadek autokaru z Polakami. Jedna osoba nie żyje, wielu rannych

2. Przyłbica zamiast maseczki? Eksperci ostrzegają przed rozwiązaniem

3. TVN pilnie ostrzega Polaków, będzie niebezpiecznie. Prawie cała Polska objęta alertami I i II stopnia

- W Juracie. Właśnie raczy się dobra kaczka z kluskami śląskimi i czerwoną smażoną kapustką, a wszystko to popija czerwonym winem z winnicy Zenato. Zawsze uważałem, że prezydent powinie pić lepsze wina, ale te widocznie wystarczają - skomentował post Marcin Dubieniecki. Ciekawe czy Marta Kaczyńska pozostawi te słowa bez komentarza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny komunikat ministerstwa i nagła decyzja Andrzeja Dudy. Trwa akcja
  2. Michał Szpak zagotował się ze złości. Fani przecierają oczy ze zdumienia, nigdy nie był tak wściekły
  3. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z plaży w prześwitującym kostiumie. Przesada?
  4. Fani pogrążeni w smutku. Nie żyje uwielbiany przez nich gwiazdor
  5. "Nasz nowy dom" i spalony dom nie są najgorszym scenariuszem. Katarzyna Dowbor ze łzami o zmarłych uczestnikach, smutne wspomnienia

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News