Mąż chciał, by jego żona umarła. Zaplanował jej śmierć z najdrobniejszymi i makabrycznymi szczegółami, kobieta była w szoku

Mąż chciał, by jego żona umarła. Zaplanował jej śmierć z najdrobniejszymi i makabrycznymi szczegółami, kobieta była w szoku Źródło: Screen/Polsat News

Mąż miał zlecić zabójstwo żony. Szczegółowo planował zbrodnię od zeszłego roku. Policja zatrzymała mężczyznę i jego wspólnika, który miał pomagać w przygotowaniu zabójstwa. Obaj mężczyźni staną teraz przed sądem.

Mąż chciał pozbyć się żony ze swojego życia. Postanowił zrobić to w najbardziej makabryczny sposób. Szczegółowo zaplanował i zlecił zabójstwo kobiety. Warszawska policja zatrzymała mężczyznę  razem z jego wspólnikiem, który miał mu pomagać w przygotowaniach do zbrodni. Grozi im dożywotnie pozbawienie wolności. 

Mąż zlecił zabójstwo żony 

Mąż chciał, żeby jego żona umarła. Zdecydował wziąć sprawy w swoje ręce i sam zaplanować zbrodnię. Według policji przygotowywał się do tego strasznego kroku od 2018 roku. Każdy szczegół morderstwa został przez niego szczegółowo przemyślany. 

54-latek zlecił dokonanie morderstwa komuś innemu. Jego motywem były sprawy osobiste. Teraz stanie przed sądem za nakłanianie do zabójstwa. Policja zapobiegła do tej tragedii. 

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zbrodnia doskonała 

Kobieta miała zginąć w luksusowym ośrodku wypoczynkowym w Kazimierzu Dolnym. Morderstwo powstrzymali funkcjonariusze z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw. Podejrzany planował swoją zbrodnię doskonałą od zeszłego roku. Według policjantów, mężczyzna chciał w ten sposób rozwiązać swoje problemy osobiste i finansowe.

Jego wspólnikiem był 35-latek z którym na co dzień mężczyzna prowadził interesy. To on miał za zadanie zlecenie komuś zabójstwa kobiety. Ceną za zlikwidowanie żony 54-latka miało być mieszkanie na Mokotowie warte 700 tysięcy złotych. 

W Prokuraturze Okręgowej mąż usłyszał zarzuty nakłaniania do popełnienia zabójstwa, jak poinformował rzecznik prok. Łukasz Łapczyński. Mężczyźni nie przyznali się do winy. Według ustaleń policji motywem 54-latka były problemy osobiste, natomiast jego pomocnik chciał to zrobić ze względów finansowych. Zostali oni w zeszłym tygodniu tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Grozi im nawet dożywocie. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań w tej sprawie. Dzięki sprawnemu i czujnemu działaniu policji, udało się zapobiec śmierci niewinnej kobiety. Sprawa jest właśnie w toku wyjaśniania. Nie wiadomo, jaka będzie ostateczna kara dla obu mężczyzn.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Roksana Węgiel uraziła Edytę Górniak? 14-latka wywołała kolejną medialną burzę
  4. Już niedługo Biedronki w całej Polsce zostaną zamknięte. Powód szokuje
  5. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  6. Wszyscy patrzyli tylko na jej wielkie majtki. Kasia Cichopek zaliczyła mega wpadkę (FOTO)

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News