Jeśli mąż robi chociaż dwie z wymienionych rzeczy, pewnie myśli o rozwodzie. Lepiej poznać gorzką prawdę, zanim będzie za późno

Jeśli mąż robi chociaż dwie z wymienionych rzeczy, pewnie myśli o rozwodzie. Lepiej poznać gorzką prawdę, zanim będzie za późno Źródło: Unsplash

Mąż myśli o rozwodzie z żoną? Jeśli robi przynajmniej dwie z wymienionych czynności, może to oznaczać najgorsze. Lepiej się przygotować.

Czasem może wydawać wam się, że wszystko jest w porządku, aż tu nagle mąż podejmuje decyzję o rozwodzie. Można jednak przygotować się na to wcześniej. Te czynności mogą zdradzić jego zamiary.

Jeśli wasz mąż ostatnimi czasy jest zamknięty w sobie albo wręcz przeciwnie - łatwo daje się ponosić emocjom, może to oznaczać, że przechodzi kryzys. Może mieć - jak każdy - po prosty gorsze dni. Jednak może to również zwiastować coś znacznie gorszego. Być może już od jakiegoś czasu po głowie chodzi mu rozwód. Istnieją zachowania, które mogą o tym świadczyć.

Jeśli wasz mąż zachowuje się w ten sposób, być może chce odejść

Powinnyście zwrócić uwagę na następujące aspekty, jeśli zauważacie, że dystans między wami zwiększa się. 

1. Komunikacja

Mąż przestaje z wami rozmawiać, a jak już zaczynacie dyskutować, kończy się to wielką dyskusją lub kłótnią i kolejnymi, cichymi dniami? Może być to znak, że już tylko mówicie do siebie, zamiast ze sobą rozmawiać, ponieważ przestaliście wzajemnie się słuchać. Komunikacja w związku jest bardzo ważna bez względu na jego staż.

2. Czas wspólny

Jeśli mąż robi wszystko - od naprawiania drzwi w garażu, po wychodzenie co weekend z kumplami - żeby nie spędzać z wami czasu, może być to bardzo niebezpieczny znak. Mężczyzna zaczyna oddalać się coraz bardziej, często tłumaczy, że brakuje mu oddechu. Wasza obecność powoli zaczyna kojarzyć mu się jedynie z przykrymi obowiązkami.

3. Poczucie humoru

Kiedyś wasz mąż był królem dowcipu, dzisiaj nic nie jest w stanie go poruszyć? Na każdą waszą próbę rozluźnienia atmosfery odpowiada mrukiem lub wybuchem złości. Wasza obecność zaczyna go po prostu irytować. Może to oznaczać, że już tylko marzy o tym, aby się was pozbyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

4. Komplementy

Wasz mąż nie widzi już różnicy, czy chodzicie po domu w luźnym dresie, czy macie na sobie suknię wieczorową. To także znak, że przestaje o was walczyć. Nie docenia już tego, że jesteście przy nim. 

5. Intymność

Mąż, który nie dotyka was z własnej woli, to często mąż, który nie jest już zainteresowany małżeństwem. Każdy kontakt - dotyk dłoni, przytulenie - umacnia między wami więź.

6. Telefon

Prawdopodobnie mąż kiedyś często robił wam zdjęcia i publikował je w mediach społecznościowych. Teraz tego unika. Nie chce, żebyś miała dostęp do jego telefonu. Może to sugerować, że szykuje się do odejścia.

Dzisiaj grzeje: 1. Zapłacisz taką karę, że odechce Ci się wakacji. Nigdy nie pakuj pewnych rzeczy do walizki

2. Uwielbiany aktor TVP przewieziony do szpitala. Syn przekazał smutne wieści

Jeśli Wasz mąż zachowuje się podobnie, może to oznaczać, że będzie chciał rozwodu. Warto też zwrócić uwagę na to, czy wciąż wspólnie snujecie plany na przyszłość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Zamknął się w klatce razem z pitbullem. Kiedy zaczął jeść, wydarzyło się niebywałe
  4. Jeden prosty trik pozwoli zaoszczędzić krocie na zużyciu gazu. Wystarczy przyjrzeć się palnikom
  5. Tysiące interwencji służb, zniszczenia są coraz większe. Żywioł sieje spustoszenie w Polsce, eksperci podnoszą alarm

źródło: Papilot.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News