Chciała mieć idealne zdjęcie na tle oceanu. Mąż próbował ją zaalarmować przed zagrożeniem, ale niestety było już za późno

Chciała mieć idealne zdjęcie na tle oceanu. Mąż próbował ją zaalarmować przed zagrożeniem, ale niestety było już za późno Źródło: .

Mąż chciał spełnić życzenie swojej żony i zrobić jej najpiękniejsze zdjęcie na tle oceanu. Nie spodziewał się jednak, że nadejdzie zagrożenie, które porwie jego ukochaną.

Mąż miał za zadanie wykonać najpiękniejsze zdjęcie. Niestety zagrożenie nadciągnęło od strony oceanu, a on nie był w stanie pomóc swojej ukochanej. Całe zdarzenie zostało nagrane i opublikowane w sieci.

Jej mąż widział, że zbliża się niebezpieczeństwo 

Rosangela de Silva i jej mąż wybrali się na plażę. Przy okazji spaceru postanowili skorzystać z uroków miejsca, gdzie nie przebywało zbyt wielu turystów, robiąc piękną sesję zdjęciową. Kobieta była idealnie ubrana, blond włosy lśniły, jak po wyjściu od fryzjera. Pogoda była przyjemna. 

Cała sceneria tak przypadła parze do gustu, że kobieta nie wiele myśląc, usiała na skale i zaczęła pozować. Wyglądała wyjątkowo, budziła zachwyt mężczyzny i spacerujących ludzi. Jej mąż jednak widział, że nadciąga niebezpieczeństwo i postanowił zaalarmować ukochaną. Niestety było już za późno.

Mąż nie zdążył nic zrobić

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wybrałam się na plażę i postanowiłam zrobić sobie zdjęcie na skale. Nie wiedziałam, że mój mąż kręcił film. Kiedy pozowałam, on zaczął krzyczeć o fali, a to naprawdę mnie zaskoczyło - wyznała kobieta.

Siedziała na kamieniu, a za nią rzeczywiście w kierunku brzegu naciągnęła wielka fala. Kobieta, która była zwrócona plecami do oceanu, nie mogła zdawać sobie sprawy z tego, co się dzieje za nią. W momencie, kiedy fala uderzyła z niebywałą prędkością i siłą, ona została wciągnięta do wody. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało i skończyło się na strachu, sytuacja jednak wyglądała wyjątkowo groźnie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Nagranie, które wykonał mężczyzna będzie wyjątkową pamiątką. Teraz jego żona nie będzie już szukać miejsca do idealnego miejsca, gdzie grozi jej niebezpieczeństwo. Kobieta, pamiętając o tym wydarzeniu, z pewnością inaczej będzie dobierać scenerie na sesje zdjęciowe.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Wsiadł do pociągu i zobaczył w przedziale 26 dziewczyn. Natychmiast zadzwonił na policję, zdążył na czas
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

źródło: webniusy

Następny artykuł