Mąż postawił żonę w karty i przegrał. Pozostali gracze brutalnie ją zgwałcili

Mąż postawił żonę w karty i przegrał. Pozostali gracze brutalnie ją zgwałcili Źródło: unsplash/alfred_twj/

Mąż nie wyobrażał sobie życia bez hazardu i regularnie spotykał się z innymi graczami. Za każdym razem stawką były niemałe sumy, które potrafiły szybko się skończyć. Tym razem było podobnie, jednak sprawa miała o wiele bardziej tragiczny koniec.

Mąż po raz kolejny zaprosił swoich przyjaciół na partyjkę pokera. Choć początkowo gra szła mu naprawdę dobrze, sprzyjająca passa szybko odeszła w zapomnienie. Mężczyzna nie był w stanie zrezygnować, chcąc tym samym odegrać się na pozostałych graczach. Z przekonaniem, że znalazł się pod ścianą, zamiast banknotów postawił swoją żonę. Finał aż zapiera dech w piersiach. 

Mąż postawił żonę w karty. Po przegranej pozostali gracze ją zgwałcili 

Potworne zdarzenie miało miejsce w mieście Jaunpur w stanie Uttar Pradesh w północnych Indiach. Uzależniony od hazardu mężczyzna zaprosił swojego krewnego oraz przyjaciela, by po raz kolejny oddać się grze w pokera. Hindus szybko zaznajomił się z przysłowiem "raz na wozie raz pod wozem" i po początkowych wygranych, zaczął tracić pieniądze. 

Emocje sięgnęły zenitu, gdy nagle został bez grosza i nie miał zupełnie nic, co mógłby postawić. Mężczyzna za wszelką cenę chciał odegrać się na graczach i odzyskać wszystkie pieniądze. Będąc pewnym wygranej, postanowił zaoferować swoją żonę, co niezwykle spodobało się jego towarzyszom. Karta po raz kolejny nie sprzyjała Hindusowi, zatem kobieta trafiła w ręce pozostałych graczy. Mąż pozwolił, by mężczyźni brutalnie ją zgwałcili. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Próbowała uciekać. Policja nie przyjęła zgłoszenia o gwałcie 

Przerażona kobieta uciekła z rąk oprawców, a schronienie znalazła u swojego wuja. Szybko zjawił się tam jej mąż, który błagał o przebaczenie. Po dłużej chwili Hinduska zdecydowała się wybaczyć mężowi i ostatecznie udać się z nim do domu, nie spodziewając się tego, co wydarzy się za chwilę. Podczas drogi mężczyzna zatrzymał samochód i po raz drugi pozwolił, by jego przyjaciele ją zgwałcili. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele

  2. Już nie tylko Air Kuchciński. Kolejne afery marszałka wychodzą na jaw

Tym razem postanowiła podjąć zdecydowane kroki i zgłosić całą sprawę na policję. Pokrzywdzona udała się na komisariat i poinformowała funkcjonariuszy o wszystkim, co ją spotkało. Kobieta była jeszcze bardziej zdruzgotana, gdy mundurowi nie przyjęli zgłoszenia. Policjanci poinformowali, że powinna złożyć oficjalny raport do sądu

Najlepsze newsy dnia:

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez
  4. Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania
  5. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News