Mąż postawił żonę w karty i przegrał. Pozostali gracze brutalnie ją zgwałcili

Mąż postawił żonę w karty i przegrał. Pozostali gracze brutalnie ją zgwałcili Źródło: unsplash/alfred_twj/

Mąż nie wyobrażał sobie życia bez hazardu i regularnie spotykał się z innymi graczami. Za każdym razem stawką były niemałe sumy, które potrafiły szybko się skończyć. Tym razem było podobnie, jednak sprawa miała o wiele bardziej tragiczny koniec.

Mąż po raz kolejny zaprosił swoich przyjaciół na partyjkę pokera. Choć początkowo gra szła mu naprawdę dobrze, sprzyjająca passa szybko odeszła w zapomnienie. Mężczyzna nie był w stanie zrezygnować, chcąc tym samym odegrać się na pozostałych graczach. Z przekonaniem, że znalazł się pod ścianą, zamiast banknotów postawił swoją żonę. Finał aż zapiera dech w piersiach. 

Mąż postawił żonę w karty. Po przegranej pozostali gracze ją zgwałcili 

Potworne zdarzenie miało miejsce w mieście Jaunpur w stanie Uttar Pradesh w północnych Indiach. Uzależniony od hazardu mężczyzna zaprosił swojego krewnego oraz przyjaciela, by po raz kolejny oddać się grze w pokera. Hindus szybko zaznajomił się z przysłowiem "raz na wozie raz pod wozem" i po początkowych wygranych, zaczął tracić pieniądze. 

Emocje sięgnęły zenitu, gdy nagle został bez grosza i nie miał zupełnie nic, co mógłby postawić. Mężczyzna za wszelką cenę chciał odegrać się na graczach i odzyskać wszystkie pieniądze. Będąc pewnym wygranej, postanowił zaoferować swoją żonę, co niezwykle spodobało się jego towarzyszom. Karta po raz kolejny nie sprzyjała Hindusowi, zatem kobieta trafiła w ręce pozostałych graczy. Mąż pozwolił, by mężczyźni brutalnie ją zgwałcili. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Próbowała uciekać. Policja nie przyjęła zgłoszenia o gwałcie 

Przerażona kobieta uciekła z rąk oprawców, a schronienie znalazła u swojego wuja. Szybko zjawił się tam jej mąż, który błagał o przebaczenie. Po dłużej chwili Hinduska zdecydowała się wybaczyć mężowi i ostatecznie udać się z nim do domu, nie spodziewając się tego, co wydarzy się za chwilę. Podczas drogi mężczyzna zatrzymał samochód i po raz drugi pozwolił, by jego przyjaciele ją zgwałcili. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele

  2. Już nie tylko Air Kuchciński. Kolejne afery marszałka wychodzą na jaw

Tym razem postanowiła podjąć zdecydowane kroki i zgłosić całą sprawę na policję. Pokrzywdzona udała się na komisariat i poinformowała funkcjonariuszy o wszystkim, co ją spotkało. Kobieta była jeszcze bardziej zdruzgotana, gdy mundurowi nie przyjęli zgłoszenia. Policjanci poinformowali, że powinna złożyć oficjalny raport do sądu

Peugeot 308 Sprawdź!

 

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez
  4. Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania
  5. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: o2

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu