Uwielbiana gwiazda Polsatu niestety nie zdążyła. Nie żyje, miała mnóstwo planów

Uwielbiana gwiazda Polsatu niestety nie zdążyła. Nie żyje, miała mnóstwo planów Źródło: .

Mąż z ogromnym żalem poinformował o jej śmierci. Gwiazda Polsatu miała wiele planów i marzeń, które miała zamiar skrupulatnie realizować. Niestety, nie zdążyła.

Mąż gwiazdy jeszcze chwilę temu cieszył się, że w końcu powiedzieli sobie sakramentalne "tak" i co więcej, że dla gwiazdy była szansa na powrót do zdrowia. Oboje do końca nie tracili nadziei, a żyjąc w przekonaniu, że teraz będzie już tylko lepiej, nie podejrzewali, że ziści się najgorszy ze scenariuszy. 

Mąż gwiazdy Polsatu poinformował o jej śmierci. Miała tak wiele planów

Ostatni odcinek wielkiego show Polsatu "Cztery Wesela" był wyjątkowo smutny. Choć emitowano go w miniony czwartek, nagrania odbyły się kilka miesięcy temu. Wówczas na ślubnym kobiercu stanęła bohaterka Ola, dla której udział w programie był odskocznią od codziennych zmartwień. Nie ukrywała, że w czasie ciąży zdiagnozowano u niej nowotwór, ale na szczęście jej córeczka urodziła się zdrowa i silna. Postanowiła walczyć o zdrowie, a w między czasie poświęcić się ślubnym przygotowaniom i wychowaniu dziewczynki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Miała plany i marzenia. Po sakramentalnym "tak" i kolejnej chemioterapii wierzyła, że teraz będzie już tylko lepiej, a gdy wróci do pełni zdrowia, będzie mogła poświęcić się macierzyństwu i roli żony. Sielanka nie trwała jednak długo, bowiem już kilka miesięcy po ślubie zburzyła ją ogromna tragedia. Niestety choroba okazała się silniejsza, a Ola nie dała jej rady. Mąż zmarłej przekazał przykre wieści stacji Polsat, która przy okazji emisji kolejnego docinka, na co zezwoliła rodzina Oli, postanowiła na swoim Instagramie przekazać smutną informację widzom. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka dowiedziała się, że jej mama dokonała aborcji. Gdy była z nią w ciąży
2. Policja szuka mężczyzny podejrzanego o zabójstwo Dominika Sikory. Oto jego wizerunek

- Jedna z naszych panien młodych Ola zmarła kilka miesięcy po swoim ślubie. Za zgodą rodziny Oli odcinek został wyemitowany. Jak powiedział nam jej mąż, udział Aleksandry był dla niej odskocznią od trudnej i bolesnej chemioterapii. Dobrze bawiła się podczas realizacji zdjęć, a to było w tamtym momencie najważniejsze. Cieszymy się, że mieliśmy okazję poznać tak wspaniałą osobę jak Ola - napisano pod czarnobiałym zdjęciem Oli.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy miażdżycy mózgu. Jej powikłania są niezwykle niebezpieczne 
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Roksana Węgiel przekazała kilka słów chorej Viki Gabor. Prawda o ich stosunkach wyszła na jaw
  4. Benedykt XVI w ciężkim stanie. Smutne, podjęto decyzję o jego dalszych losach
  5. Łzy same lecą. Romuald Lipko nie spełnił swojego ostatniego marzenia, zabrakło 7 dni

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News