Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni

Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni Źródło: facebook/Lou Bentley/

Mąż zostawił swoją żonę, bo jak twierdził, za dużo przybrała na wadze po trzeciej ciąży. Zraniona kobieta postanowiła nie tracić więcej czasu na żale i w genialny sposób utrzeć byłemu już ukochanemu nosa.

Mąż, choć miał być dla niej największym wsparciem, a przy ołtarzu ślubował nie tylko miłość czy wierność, ale przede wszystkim trwałość w związku, dość szybko postanowił opuścić grono rodzinne. Nie był w stanie znieść, że po trzecim już porodzie jego ukochana znacznie przybrała na wadze i mimo jego oczekiwań, nie zgubiła zbędnych kilogramów. Choć niezwykle ją to zabolało, postanowiła w zdumiewający sposób odegrać się na byłym. 

Mąż zostawił ją, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży 

Rozwodowy koszmar 36-letniej dziś Brytyjki, Lou Bentley, to nie jedyny, z jakim przyszło jej się w życiu zmagać. Kobieta zdradziła, że nastoletni czas był dla niej szczególnie trudny, bowiem nie tylko cierpiała na bulimię, przez którą traciła nawet kilkanaście kilogramów w ciągu 3 miesięcy, ale również była wyśmiewana przez rówieśników. 

Po tym, jak Lou była skrajnie chuda, nagle zaczęła tyć, jednak to był dopiero początek jej problemów z nadwagą. Mając 20 lat poznała ukochanego męża, z którym już po roku doczekała się pierwszego dziecka. Brytyjka szybko urodziła kolejnego potomka, a niedługo później trzeciego. W czasie każdej z ciąż zajadała się słodyczami i fast foodami, przez które sporo przytyła, a gdy mężczyzna wyjechał na misję do Afganistanu, a na jej barki spadł obowiązek samotnego wychowania pociech, przytyła jeszcze więcej. 

Lou chciała zwalczyć nadwagę, jednak nim jej się to udało mąż, który wrócił już do kraju, nie mógł znieść, że jego ukochana waży ponad 100 kg i finalnie zadecydował o rozwodzie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dała byłemu genialną nauczkę 

Choć rozstanie zabolało Lou, postanowiła nie opłakiwać dłużej byłego męża i w genialny sposób się na nim odegrać. Zdeterminowana podjęła się diety i regularnie ćwiczyła, co szybko zaczęło przynosić pierwsze rezultaty. 36-latka chciała takim sposobem pokazać, ile stracił jej ukochany. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Wielka awaria w Polsce. Nie działają karty płatnicze i przelewy dwóch ogromnych banków

W efekcie końcowym udało jej się zrzucić aż 30 kg i dziś, warząc 70 kg, Lou cieszy się swoją świetną sylwetką, na którą sama sobie zapracowała. Co więcej, by dosadniej utrzeć mężczyźnie nosa, po osiągnięciu celu postanowiła bez wyrzutów sumienia skosztować rozwodowy tort w kształcie serca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie tylko prąd zdrożeje. W 2020 roku czeka nas bardzo PRZYKRA niespodzianka 
  2. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
  3. Znaki zodiaku zdradzają w jaki sposób odejdziemy z tego świata. Niektórzy muszą bardzo uważać, czeka ich straszny los
  4. Przenigdy nie wyrzucaj obierek z ogórka. Znienawidzone przez wszystkich owady boją się ich jak ognia
  5. Na premierze filmu Woźniak-Staraka nagle wydarzyła się niezwykła rzecz. Chwilę potem usłyszeli głos zmarłego i popłynęły łzy

Źródło: perenting

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News